Zamknij

Agnieszka Sienkiewicz świętuje rocznicę ślubu. Gwiazda pokazała zdjęcie z mężem [FOTO}

Sylwia Wamej
28.05.2020 16:08
Agnieszka Sienkiewicz świętuje rocznicę ślubu. Gwiazda "Przyjaciółek" pokazała zdjęcie z mężem
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Agnieszka Sienkiewicz bardzo rzadko pokazuje wspólne zdjęcia z mężem na swoim Instagramie. Tym razem, z okazji trzeciej rocznicy ślubu gwiazda "Przyjaciółek" zrobiła wyjątek i pokazała fotografię z ukochanym. Nie zabrakło pięknego opisu.

Agnieszka Sienkiewicz świętuje rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcie z mężem

Agnieszka Sienkiewicz i Mikołaj Gauer świętują trzecią rocznicę ślubu. Gwiazda "Przyjaciółek" opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z ukochanym, do którego dodała szczery i wzruszający opis. "Z tym Panem życie to przepiękna podróż!!!! Czasem słońce czasem deszcz, ale zawsze „ wespół w zespół”" - napisała Agnieszka Sienkiewicz.

Agnieszka Sienkiewicz: Kim jest jej mąż Mikołaj Gauer?

Agnieszka Sienkiewicz i Mikołaj Gauer doczekali się dwóch córeczek: Zosi, urodzonej w 2016 roku i Marysi, która przyszła na świat w 2019 roku. Para stroni od ścianek i blichtru show-biznesu. Gwiazda po raz pierwszy pokazała się z mężem publicznie w 2018 roku, podczas premiery filmu "Kobieta sukcesu".

Ukochany aktorki nie ma nic wspólnego show-biznesem. Mikołaj Gauer jest właścicielem sieci aptek i daleko mu do celebryckiego świata.

Agnieszka Sienkiewicz dała się poznać widzom jako aktorka serialowa, choć w jej portfolio są również role filmowe. Grała w takich produkcjach, jak m.in. "Ile waży koń trojański", "Milion dolarów" oraz "Yuma". Widzowie mogli ją też oglądać w wielu serialach, m.in. "Klanie i "Plebanii". Widzom najbardziej znana jest z ról w "M jak miłość" oraz "Przyjaciółki".

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW