Zamknij

Agnieszka Więdłocha została rolniczką. Będzie uprawiać warzywa z chłopakiem Julii Wieniawy?

Maciej Friedrich
11.06.2019 14:20
Agnieszka Więdłocha została rolniczką. Będzie uprawiać warzywa z chłopakiem Julii Wieniawy?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Agnieszka Więdłocha, aktorka znana między innymi z „Planety Singli”, zdradziła w wywiadzie, że postanowiła połączyć karierę aktorską z rolnictwem. Wraz z Antonim Pawlickim i znajomymi zdecydowała się na zakup ziemi i rozpoczęcie upraw. Chce zainwestować w ekologiczną żywność.

Agnieszka Więdłocha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Dużą popularność przyniosła jej rola Ani w „Planecie Singli”. Okazuje się, że gwiazda poza aktorstwem ma również inną pasję. Agnieszka dużą wagę przykłada do zdrowej, ekologicznej żywności. Doszła do wniosku, że najwyższą jakość zapewnią produkty z własnej uprawy. Dlatego zdecydowała się zostać rolniczką. W rozmowie z „Faktem” zdradziła, że razem z grupą znajomych zdecydowała się na zakup ziemi.

Agnieszka Więdłocha będzie uprawiać ekologiczną żywność

– Kupiliśmy ze znajomymi 50 hektarów ziemi. Będziemy uprawiać ekologiczne warzywa i zioła. Już latem zbierzemy pierwsze plony. Podzieliliśmy między siebie zadania i każdy z nas pracuje na rzecz spółdzielni. Ostatnio była moja kolej. Sadziłam cebulę i zioła. Nie dość, że w ten sposób inwestujemy w siebie i w zdrową żywność, to jeszcze dużo ruszamy się na świeżym powietrzu.

Więdłocha przystąpiła do spółdzielni razem ze swoim narzeczonym (choć pojawiły się również doniesienia, że mężem) Antonim Pawlickim. Należy do niej również między innymi Baron, gitarzysta grupy Afromental i partner Julii Wieniawy. Agnieszka podkreśla, że dla ekologicznej żywności warto poświęcić czas i energię.

– Wiem, że na to potrzeba czasu. Gdy jednak wszystkie zadania sobie rozplanujemy, na pewno będziemy szczęśliwi z marchewki, którą sami wyhodujemy. Najważniejsze jest proste i nieprzetworzone jedzenie – stwierdza aktorka.

Agnieszka Więdłocha – kim jest gwiazda „Planety Singli”?

Agnieszka Więdłocha urodziła się w 1986 roku w Łodzi. Ukończyła szkołę muzyczną oraz Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. Rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu „Czas honoru”, gdzie wcielała się w postać Leny. Widzowie mogą też kojarzyć jej kreacje w „Lekarzach” oraz „M jak Miłość”. Więdłocha największą popularność zawdzięcza roli Ani w „Planecie Singli”. Razem z serialowym ukochanym, Maciejem Stuhrem, prowadziła w Radiu ZET audycję „Planeta Singli”.

Zagłosuj

Starasz się kupować ekologiczną żywność?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/fakt.pl/MF