Zamknij

Agnieszka Włodarczyk karmi syna piersią w restauracji. Pokazała zdjęcie [FOTO]

30.08.2021 15:18
Agnieszka Włodarczyk
fot. Beata Zawadzka/ East News

Agnieszka Włodarczyk prawie dwa miesiące temu została mamą. Od tamtej pory gwiazda chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na Instagramie odnośnie macierzyństwa. Aktorka pisze nie tylko jasnych stronach bycia mamą. Ostatnio zmierzyła się z karmieniem synka w miejscu publicznym, o czym poinformowała na Instagramie.

Agnieszka Włodarczyk dwa miesiące temu po raz pierwszy została mamą synka Milana. Od tamtego momentu aktorka chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami odnośnie macierzyństwa i bycia mamą. Gwiazda mówi też o ciemnych stronach macierzyństwa. Jakiś czas temu pisała, że ma problem z laktacją, o czym informowała na Instagramie. Teraz 40-letnia aktorka zmierzyła się z publicznym karmieniem w restauracji. Podkreśliła, że nie było to dla niej komfortowe doświadczenie.

Zobacz też:  Agnieszka Włodarczyk urodziła. Aktorka pokazała zdjęcie i zdradziła imię dziecka [FOTO]

Agnieszka Włodarczyk karmi syna piersią w restauracji. Pokazała zdjęcie [FOTO]

"Kiedy mały zasnął, a ty na spontanie chcesz szybko wyjść i zapominasz wziąć ze sobą butelki, mleka i pieluch. Wtedy zasada "nie karmię publicznie" jakby nie istnieje. Dobrze dla nas, że w restauracji nie było ludzi.." napisała pod zdjęciem, na którym karmi swoją pociechę.

W komentarzach aktorka dostała mnóstwo wsparcia od swoich fanów, m.in. od aktywistki Mai Staśko. "Dobrze, że normalizujesz publiczne karmienie, to zupełnie ok", "są sytuacje, że i tłum ludzi nie przeszkodzi w karmieniu publicznie. Z brakiem pieluchy trochę gorsza sprawa. Serdeczności dla mamy i maleństwa", "a czego tu się wstydzić? Normalna sprawa", "nie ma się czego wstydzić. Nawet jakby restauracja była pełna ludzi, karmienie dziecka to powód do dumy, "jeśli potrafi się to zrobić dyskretnie, bez zwracania na siebie uwagi, to nie ma się tu czemu dziwić, a tym bardziej czego wstydzić i tłumaczyć. Taka już natura dziecka i rola matki, najważniejsze, żeby mały był najedzony" - wyznała inna obserwatorka. Być może dzięki tym opiniom fanek Agnieszka Włodarczyk bardziej przekona się do publicznego karmienia piersią.