Zamknij

Włodarczyk kończy z aktorstwem? Zapowiedziała nowy etap kariery. "Czy to się komuś podoba, czy nie"

15.09.2021 11:37
Agnieszka Włodarczyk
fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Włodarczyk zniknęła z show-biznesu z powodu ciąży, jednak wiele wskazuje na to, że może nie wrócić do aktorstwa po porodzie. Przyznała, że praca w domu bardzo jej odpowiada. Czym postanowiła zająć się aktorka?

Agnieszka Włodarczyk to popularna polska aktorka, piosenkarka i osobowość telewizyjna. Karierę rozpoczęła bardzo wcześnie, w wieku zaledwie 14 lat błysnęła talentem w musicalu "Metro". Jednak medialną rozpoznawalność zyskała w 1997 roku, kiedy to zadebiutowała na ekranie w głośnym filmie "Sara". Odważne sceny, w których 17-latka występowała nago, wywołały wiele kontrowersji, ale też przyniosły Agnieszce rozgłos. Podobnie było w przypadku "13 posterunku", w którym wcieliła się w siostrę Cezarego. Kolejnym ważnym etapem w jej karierze był angaż do "Plebanii". Włodarczyk jest także uzdolnioną wokalistką, na swoim koncie ma zwycięstwo w "Jak oni śpiewają" i płytę, która uzyskała status złotej.

Agnieszka na jakiś czas wycofała się z show-biznesu z powodu ciąży, obecnie już od trzech miesięcy może cieszyć się z ukochanego synka Milana. Za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonowała przebieg ciąży, także po porodzie jest w stałym kontakcie z fanami, pokazuje swoje ciało i dzieli się przemyśleniami z innymi mamami. Pojawiły się opinie, że Włodarczyk jest już bardziej influencerką niż aktorką. Co ciekawe, sama gwiazda podkreśliła, że obecnie nie wyobraża sobie powrotu do pracy na planie.

Agnieszka Włodarczyk rzuca aktorstwo? Gwiazda została influencerką

Na profilu Agnieszki Włodarczyk na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym tuli ukochanego Milana. Aktorka otworzyła się na temat swojego życia zawodowego oraz nowej pasji, jaką jest działalność w mediach społecznościowych.

- Ten post powinien mieć tytuł „Jak zostałam influencerką”. Czy wrócę do normalnej pracy? Kiedy to się stanie? Tego nie wiem. Wiem natomiast, że teraz absolutnie sobie tego nie wyobrażam. Owszem, zdarzyło mi się wziąć udział w programie, czy zaśpiewać na letniej trasie Dwójki, ale to była chwila bez małego. Byłam blisko, a Tatuś zajmował się w tym czasie synkiem - poinformowała.

Agnieszka przyznała, że praca z domu bardzo jej opowiada, podobnie jak rola influencerki. Podkreśliła, że nie przejmuje się opiniami innych osób.

- Natomiast, żeby pojechać w trasę ze spektaklem? Hmm, nie ma mowy. Jedyna opcja to zabieranie go ze sobą, ale czy tego chcę? Czy muszę? Nie! Pracuję z domu, pracuję obok niego i wiecie co? Póki co, nie chcę inaczej. Zostałam infuencerką czy się to komuś podoba, czy nie - podsumowała.

Myślicie, że Włodarczyk na dobre zrezygnuje z kariery aktorskiej?