Zamknij

Agnieszka Włodarczyk ma nowego chłopaka. Kto to taki?

Redakcja
16.08.2018 09:58
Agnieszka Włodarczyk
fot. Instagram

Agnieszka Włodarczyk od pewnego czasu była singielką. Teraz znowu zdecydowała się na związek. Kim jest jej nowy chłopak? Widzowie „The Voice of Poland” znają go z programu.

Od czasu rozstania z Mikołajem Krawczykiem w 2016 roku Agnieszka Włodarczyk sporo czasu spędziła jako singielka, choć zdarzały się jej też krótkie związki. Niedawno gwiazda rozstała się z tajemniczym Gabrielem, a już zaczęła spotykać się z nowym mężczyzną. Jak się okazuje, jest to były uczestnik show „The Voice of Poland” – Maciej Grenda.

Do tej pory aktorka nie pokazywała się z nim publicznie, jednak przy okazji ślubu Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń wreszcie pojawili się razem. A jeszcze przed tym wydarzeniem udali się na wakacje do Włoch.

Kim jest nowy chłopak Agnieszki Włodarczyk?

Maciej Grenda wreszcie postanowił pochwalić się swoim związkiem z Agnieszką Włodarczyk i opublikował ich wspólne zdjęcie, przy którym dodał wymowny hashtag: „happinessonlyrealwhenshared”.

Maciej Grenda wziął udział w szóstej edycji „The Voice of Poland”. Swoim występem urzekł wszystkich jurorów, ale trafił ostatecznie do drużyny Andrzeja Piasecznego. Udało mu się dotrzeć do półfinału. Choć zaszedł w programie tak daleko, to jednak muzyką zainteresował się zaledwie dwa lata wcześniej. Najpierw grał na gitarze, potem śpiewał. Dzięki próbom i ćwiczeniom zaczął być coraz lepszy.

Czy Maciej Grenda i Agnieszka Włodarczyk stworzą trwały związek? Życzą im tego wszyscy fani.

RadioZET.pl/SA