Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agnieszka Włodarczyk ma nowego chłopaka. Kto to taki?

16.08.2018 09:58

Agnieszka Włodarczyk od pewnego czasu była singielką. Teraz znowu zdecydowała się na związek. Kim jest jej nowy chłopak? Widzowie „The Voice of Poland” znają go z programu.

Agnieszka Włodarczyk fot. Instagram

Od czasu rozstania z Mikołajem Krawczykiem w 2016 roku Agnieszka Włodarczyk sporo czasu spędziła jako singielka, choć zdarzały się jej też krótkie związki. Niedawno gwiazda rozstała się z tajemniczym Gabrielem, a już zaczęła spotykać się z nowym mężczyzną. Jak się okazuje, jest to były uczestnik show „The Voice of Poland” – Maciej Grenda.

Do tej pory aktorka nie pokazywała się z nim publicznie, jednak przy okazji ślubu Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń wreszcie pojawili się razem. A jeszcze przed tym wydarzeniem udali się na wakacje do Włoch.

Kim jest nowy chłopak Agnieszki Włodarczyk?

Maciej Grenda wreszcie postanowił pochwalić się swoim związkiem z Agnieszką Włodarczyk i opublikował ich wspólne zdjęcie, przy którym dodał wymowny hashtag: „happinessonlyrealwhenshared”.

Maciej Grenda wziął udział w szóstej edycji „The Voice of Poland”. Swoim występem urzekł wszystkich jurorów, ale trafił ostatecznie do drużyny Andrzeja Piasecznego. Udało mu się dotrzeć do półfinału. Choć zaszedł w programie tak daleko, to jednak muzyką zainteresował się zaledwie dwa lata wcześniej. Najpierw grał na gitarze, potem śpiewał. Dzięki próbom i ćwiczeniom zaczął być coraz lepszy.

Czy Maciej Grenda i Agnieszka Włodarczyk stworzą trwały związek? Życzą im tego wszyscy fani.

RadioZET.pl/SA

Oceń