Zamknij

Agnieszka Włodarczyk na intymnym zdjęciu z synkiem i partnerem. Tak wygląda mały Milan [FOTO]

21.07.2021 16:17
Agnieszka Włodarczyk
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Włodarczyk pokazała pierwsze rodzinne zdjęcie, na którym widać jej nowo narodzonego synka Milana i partnera Roberta Karasia. Aktorka uchwyciła moment drzemki swoich chłopaków. "Kiedy wszystko, co kochasz mieści się w jednym łóżku" - podpisała zdjęcie. Fani już dostrzegli uderzające podobieństwo malca do jednego z rodziców. 

Agnieszka Włodarczyk 7 lipca po raz pierwszy została mamą. Była gwiazda "Sary" i "13 Posterunku" urodziła syna, który otrzymał imię Milan. Chłopczyk jest owocem związku aktorki z triathlonistą Robertem Karasiem, który niedawno próbował pobić kolejny rekord świata. Na szczęście groźny wypadek, któremu Robert Karaś uległ parę tygodni temu podczas zawodów Ironmana nie zmącił rodzinnego szczęści i cała trójka od dwóch tygodni spokojnie wypoczywa w domu. 

Synek Agnieszki Włodarczyk został już oficjalnie przedstawiony na Instagramie. Zaraz po rozwiązaniu aktorka opublikowała zdjęcia z porodówki ukazujące malutkiego Milana w pełnej krasie. W przeciwieństwie do wielu koleżanek z branży od razu zdecydowała się ujawnić wizerunek dziecka w social mediach. Syn Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia od momentu narodzin regularnie pojawia się na zdjęciach razem z rodzicami, ostatnio fotografowany jest głównie podczas wspólnych drzemek z tatą. Na najnowszym zdjęciu Agnieszka Włodarczyk uchwyciła wszystkich razem na selfie podczas rodzinnego wypoczynku w sypialni. 

Agnieszka Włodarczyk zdradziła, ile schudła po porodzie. "Wcale mnie to nie martwi"

Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie z synkiem i partnerem 

Agnieszka Włodarczyk podzieliła się kolejnym zdjęciem śpiącego Milana i Roberta Karasia. Tym razem jednak sama pokazała się na zdjęciu - w naturalnym wydaniu, bez makijażu i w bieliźnie. Przy okazji zdradziła, że nie usypia synka w oddzielnym pokoju. 

Kiedy wszystko, co kochasz mieści się w jednym łóżku. I nie, nie wyobrażam sobie, żeby Miluś spał w innym pokoju - napisała Agnieszka Włodarczyk. 

Fanki nie mogły się napatrzeć na rozkosznie drzemiącego maluszka. Nie obeszło się jednak bez ciekawskich pytań, na przykład o to, czy malec "daje popalić" w nocy i czy aktorka ma w ogóle czas na spanie.

Budzi się na jedzonko, nie wiem, czy o to chodzi z tym popalić… - odparła bez zbędnych emocji Włodarczyk. 

Internautki zauważyły też, że Milan jest uderzająco podobny do taty. Też dostrzegacie podobieństwo chłopca do Roberta Karasia?