Zamknij

Agnieszka Włodarczyk narzeka na swoje ciało? "Pięknie tyję" [FOTO]

06.02.2021 10:36
Agnieszka Włodarczyk
fot. Jan GRACZYNSKI/East News

Agnieszka Włodarczyk niebawem zostanie mamą. Swoim fanom zwierzyła się z tego, jak wygląda jej ciążowe ciało i jak stara się o siebie dbać. Nie ukrywała, że ciężko jej się zmobilizować do aktywności fizycznej i "pięknie tyje".

Agnieszka Włodarczyk to popularna polska aktorka, która nadal przez wielu fanów uznawana jest za jedną z najpiękniejszych krajowych gwiazd. Popularność przyniosła jej rola w filmie "Sara", gdzie w wieku zaledwie 16 lat doskonale poradziła sobie w rozbieranych scenach. Na swoim koncie ma role w takich hitach jak "Poranek kojota" czy "Nigdy w życiu!", wielbiciele seriali doskonale kojarzą ją między innymi z "Plebanii", "13 posterunku" i Pierwszej miłości". Z powodzeniem radzi sobie także w roli wokalistki.

W 2020 roku Agnieszka zaczęła nowy związek, jest szczęśliwa u boku triathlonisty Roberta Karasia. Ich związek rozwija się świetnie, a styczniu 2021 podzieliła się z fanami radosną wiadomością. Włodarczyk jest w ciąży i niecierpliwie oczekuje przyjścia na świat potomka. 40-letnia aktorka zdradziła, że czuje się świetnie, jednak nie ukrywa, że ciąża wpływa na jej aktywność oraz sylwetkę. Aktorka nie traci jednak pogody ducha, a o swoim stanie opowiada ze znanym jej poczuciem humoru.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Włodarczyk uciekła z Polski na rajską wyspę. "Nie mamy zamiaru wracać" [FOTO]

Agnieszka Włodarczyk o ciąży i kondycji fizycznej. "Pięknie tyję"

Na profilu Agnieszki Włodarczyk na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy aktorkę jadącą na rowerze. We wpisie umieszczonym pod fotografią aktorka zdradziła, że w ciąży ciężko jej zmotywować się do aktywności fizycznej.

- Tam było mi łatwo zmobilizować się do ruchu, tutaj jakoś nie mogę się zebrać (...) A chyba powinnam trochę ruszyć cztery litery, a nie tylko objadać się pączkami i faworkami - rozmyślała.

Włodarczyk podkreśliła jednak, że stara się dbać o siebie i dziecko. Z właściwym sobie poczuciem humoru oceniła swoje ciało, co wywołało entuzjastyczną reakcję internautów.

- Nie, no, żeby nie było, że nie dbam o siebie - codziennie przyjmuję suple, jakie zaleciła pani doktor, dużo śpię, piję zdrowe soki i korzystam z diety makrobiotycznej.. Brzuch smaruję aloesem oraz olejkiem kokosowym, żeby skóra była elastyczna. A tak poza tym, pięknie tyję - czytamy.

Fani zgodnie stwierdzili, że ciężarnej kobiecie odrobina wytchnienia po prostu się należy.