Zamknij

Agnieszka Włodarczyk odmówiła chłopakowi wspólnego mieszkania?

Redakcja
20.08.2018 12:53
Agnieszka Włodarczyk odmówiła chłopakowi wspólnego mieszkania?
fot. EAST NEWS/Bartosz Krupa

Agnieszka Włodarczyk od pewnego czasu spotyka się z Maciejem Grendą. Choć para miło spędza razem czas, podobno nie zgadza się w kwestii wspólnego zamieszkania. Agnieszka ma być sceptyczna, jej partner natomiast wręcz przeciwnie.

Niedawno do mediów przedostała się informacja, że Agnieszka Włodarczyk ma nowego partnera. Od kilku tygodni aktorka spotyka się z Maciejem Grendą, który ma za sobą występ w muzycznym show „The Voice of Poland”. Para spędzała razem urlop, 14 sierpnia natomiast zakochani bawili się wraz z innymi gwiazdami na ślubie Kamili Nicpoń i Rafała Maślaka. Jak dowiedział się „Fakt”, przy okazji wspólnej zabawy wyjaśniła się również jedna z kwestii dotyczących nowego związku Agnieszki. Chodzi tu o ewentualne wspólne zamieszkanie pary.

Agnieszka Włodarczyk nie chce mieszkać z chłopakiem

Oczywiście związek aktorski z Maciejem Grendą nie trwa długo i dopiero się rozwija. Jednak, według informatorów „Faktu”, para ma już za sobą rozmowę na temat wspólnego mieszkania. Zdania partnerów mają być w tej kwestii zdecydowanie podzielone.

– Agnieszka odpowiadała, że ten związek to bardzo świeża sprawa. Przyznała, że jeszcze nawet nie mieszka z Maćkiem. On bardzo na to naciska, ale według niej jest na to za wcześnie – miała wyznać dziennikowi jedna z osób, która wraz z parą bawiła się na weselu. Dodaje również:

– Agnieszka chce na razie być niezależna. Kiedy ma ochotę, spędza czas z Maćkiem, ale jak woli pobyć sama, to idzie w swoją stronę. Ona bardzo ceni sobie swobodę i swoją przestrzeń.

Agnieszce ciężko się dziwić, jej ostatni związek z Mikołajem Krawczykiem zakończył się głośnym rozstaniem, a aktorka długo go przeżywała. Być może z tego powodu nie chce podejmować poważnych decyzji tak szybko. Pozostaje mieć nadzieję, że Maciek zyska zaufanie Włodarczyk i para będzie mogła poważnie myśleć o przyszłości.

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF