Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agnieszka Włodarczyk odmówiła chłopakowi wspólnego mieszkania?

20.08.2018 12:53

Agnieszka Włodarczyk od pewnego czasu spotyka się z Maciejem Grendą. Choć para miło spędza razem czas, podobno nie zgadza się w kwestii wspólnego zamieszkania. Agnieszka ma być sceptyczna, jej partner natomiast wręcz przeciwnie.

Agnieszka Włodarczyk odmówiła chłopakowi wspólnego mieszkania? fot. EAST NEWS/Bartosz Krupa

Niedawno do mediów przedostała się informacja, że Agnieszka Włodarczyk ma nowego partnera. Od kilku tygodni aktorka spotyka się z Maciejem Grendą, który ma za sobą występ w muzycznym show „The Voice of Poland”. Para spędzała razem urlop, 14 sierpnia natomiast zakochani bawili się wraz z innymi gwiazdami na ślubie Kamili Nicpoń i Rafała Maślaka. Jak dowiedział się „Fakt”, przy okazji wspólnej zabawy wyjaśniła się również jedna z kwestii dotyczących nowego związku Agnieszki. Chodzi tu o ewentualne wspólne zamieszkanie pary.

Agnieszka Włodarczyk nie chce mieszkać z chłopakiem

Oczywiście związek aktorski z Maciejem Grendą nie trwa długo i dopiero się rozwija. Jednak, według informatorów „Faktu”, para ma już za sobą rozmowę na temat wspólnego mieszkania. Zdania partnerów mają być w tej kwestii zdecydowanie podzielone.

– Agnieszka odpowiadała, że ten związek to bardzo świeża sprawa. Przyznała, że jeszcze nawet nie mieszka z Maćkiem. On bardzo na to naciska, ale według niej jest na to za wcześnie – miała wyznać dziennikowi jedna z osób, która wraz z parą bawiła się na weselu. Dodaje również:

– Agnieszka chce na razie być niezależna. Kiedy ma ochotę, spędza czas z Maćkiem, ale jak woli pobyć sama, to idzie w swoją stronę. Ona bardzo ceni sobie swobodę i swoją przestrzeń.

Agnieszce ciężko się dziwić, jej ostatni związek z Mikołajem Krawczykiem zakończył się głośnym rozstaniem, a aktorka długo go przeżywała. Być może z tego powodu nie chce podejmować poważnych decyzji tak szybko. Pozostaje mieć nadzieję, że Maciek zyska zaufanie Włodarczyk i para będzie mogła poważnie myśleć o przyszłości.

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF

Oceń