Zamknij

Agnieszka Włodarczyk odsłania biust w basenie. "Jak Sabrina w Boys, Boys, Boys" [FOTO]

11.08.2020 14:55
Agnieszka Włodarczyk
fot. Instagram:@agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk opublikowała gorące zdjęcie z wakacji. Gwiazda "13 posterunku" pokazała się w bikini podczas kąpieli w basenie. Uwagę zwraca bujny dekolt aktorki. 

Agnieszka Włodarczyk to popularna aktorka, która przed laty uchodziła za jedną z najseksowniejszych gwiazd w Polsce. Jej wdzięki można było oglądać w "Sarze", "E=mc2", "Job, czyli ostatnia szara komórka" oraz serialach "13 posterunek", "Plebania" i "Pierwsza miłość". Ostatni raz Włodarczyk pokazała się na wielkim ekranie w 2019 roku jako Paloma w filmie "Diablo. Wyścig o wszystko". Na co dzień aktorkę można podziwiać na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami. Niektóre są bardzo gorące. Agnieszka Włodarczyk właśnie pochwaliła się fanom seksowną fotką z basenu. 

Gwiazda "13 posterunku" niedawna wróciła na łamy tabloidów za sprawą nowego partnera. Agnieszka Włodarczyk spotyka się ze znanym triathlonistą Robertem Karasiem. Ich wspólne zdjęcie można było ostatnio zobaczyć na Instagramie. To pierwszy partner od czasu rozstania z Mikołajem Krawczykiem, którym aktorka tak ochoczo pochwaliła się na Instagramie. Przypomnijmy, że związek trwał cztery lata i był głośno komentowany w mediach. Włodarczyk i były mąż Anety Zając zamierzali założyć rodzinę, ale w 2016 roku nieoczekiwanie doszło do rozstania. 

Aleksandra Woźniak była gwiazdą „13 posterunku”. Gwiazda zmieniła zawód. Co dziś porabia?

Agnieszka Włodarczyk odsłoniła biust w bikini 

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się zmysłowym zdjęciem z wakacji. 39-letia aktorka dała się sfotografować podczas kąpieli w basenie. Uwagę zwraca wielki biust, który gwiazda odpowiednio wyeksponowała w czerwonym kostiumie. Skojarzenie fanów było tylko jedno: Agnieszka Włodarczyk odsłaniająca dekolt w basenie wygląda jak Sabrina Salerno w kultowym klipie "Boys, Boys, Boys (Summertime Love)". 

Całkiem jak Sabrina z teledysku "Boys, boys, boys "

Matko z córką, co za ciało!

Aż dech zapiera! Piękna kobieta! 

Na szczęście w przeciwieństwie do Sabriny Agnieszce Włodarczyk udało się utrzymać biust w ryzach... 

Posłuchaj podcastu