Zamknij

Agnieszka Włodarczyk podpadła internautom. "Nie biorę na klatę wszystkich oszczerstw"

24.06.2021 10:35
Agnieszka Włodarczyk
fot. Beata Zawadzka/East News

Agnieszka Włodarczyk pokazała w sieci zdjęcie swojego kota. Zwierzak przykuł uwagę internautów swoją krótką sierścią, czego nie omieszkali skomentować. Aktorka odpowiedziała komentującym w mocnych słowach.

Agnieszka Włodarczyk przygotowuje się do roli mamy, o czym można przekonać się, zaglądając na jej Instagrama. Pełno tam zdjęć aktorki z widocznym ciążowym brzuchem, a także postów, w których porusza okołorodzicielskie tematy. W niedawnym wpisie gwiazda "Sary" rozważała, jak pogodzić pojawienie się noworodka w domu z obecnością zwierząt. A aktorka od dawna opiekuje się dwójką czworonożnych przyjaciół: suczką Tosią i kotem Bronkiem. Rozważany temat Włodarczyk zobrazowała zdjęciem zwierzaków, ale fotka od razu zwróciła uwagę wielu internautów. I niektórym nie przypadła do gustu, a wręcz stała się powodem ataków na aktorkę.

Zobacz także: "The Voice of Poland": już wiadomo, kto zastąpi Edytę Górniak. Wielki powrót gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk skrytykowana za ostrzyżenie kota

Internauci zarzucili Agnieszce Włodarczyk, że źle traktuje swojego kota i naraża go na poparzenia. Komentująca stwierdziła, że sierść pomaga kotu regulować temperaturę, a golenie jest dla niego niebezpieczne i naraża zwierzaka na poparzenia słoneczne. Pojawiło się tez sporo hejterskich komentarzy, na które aktorka postanowiła zareagować. Wyjaśniła, że nie zamierza tłumaczyć się ze wszystkiego, a zwierzaka ostrzygła u weterynarza.

"Ja kocham takich ekspertów od wszystkiego, którzy kiedy pytam o to, jak wprowadzić zwierzę do domu, mówią "ale jak to, ty strzyżesz kota? Przecież ty mu robisz krzywdę, on się nabawi poparzeń słonecznych" - mimo że na tym słońcu siedzi jakieś pięć minut. Błagam, ludzie nie będę się tłumaczyć ze wszystkiego. Będę strzygła Bronka, tak często, jak będę chciała. Jemu się lepiej tak oddycha. Zresztą strzygł go weterynarz, więc nie ma dyskusji i ja nie mam zamiaru brać na klatę wszystkich oszczerstw, czy przypierdzielania się o byle gó*no" - stwierdziła.

Mimo wszystko gwiazda podziękowała internautom za szereg merytorycznych komentarzy i stwierdziła, że poziom dyskusji na jej profilu uważa za satysfakcjonujący. "A hejterom dziękuję" - dodała na koniec stanowczo.