Zamknij

Agnieszka Włodarczyk poirytowana radami innych mam: "Chcę popełniać własne błędy"

29.07.2021 13:25
Agnieszka Włodarczyk
fot. Beata Zawadzka/ East News

Agnieszka Włodarczyk na początku lipca po raz pierwszy została mamą. Aktorka i jej ukochany Robert Karaś przywitali na świecie wyczekanego synka, Milana. Gwiazda dzieli się ze swoimi obserwatorami nowinkami macierzyńskimi. Przyznała, że dostaje od innych mam mnóstwo rad, które bywają irytujące.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś z początkiem lipca zostali rodzicami wyczekanego synka. Świeżo upieczeni rodzice nie kryją ekscytacji nową rolą. Gwiazda na swoim Instagramie chętnie opowiada o macierzyństwie, szczerze i bez lukru. Zdarza się jej też prosić o rady innych. Bywają jednak momenty, gdy aktorka jest już nieco poirytowana dobrymi radami mam. Jak twierdzi, tych jest znacznie za dużo.

Zobacz też:  Agnieszka Włodarczyk urodziła. Aktorka pokazała zdjęcie i zdradziła imię dziecka [FOTO]

Agnieszka Włodarczyk poirytowana radami innych mam: "Chcę popełniać własne błędy"

"Bardzo dziękuję za wszystkie rady, ale jednak chciałabym sama zadecydować, co robię, co kupuję, czego używam dla swojego dziecka, więc wszystkie rady na priv typu: „nie kupuj tej gąbki, to siedlisko bakterii, trzeba ją szybko zużywać, lepiej kupić coś innego" i tutaj linki" - zdradziła gwiazda na Insta Stories.

Gwiazda zaznaczyła też, że dobre rady pojawiają się nawet w momencie, gdy o nie nie prosi.

"Ja wszystko rozumiem, ale to jest moje życie, ja chcę popełniać błędy, chcę się uczyć na błędach i chcę sama wyciągać wnioski. Więc, jak nie proszę o rady, to błagam, nie wysyłajcie mi ich. Zaraz będzie, nie mów cicho, musisz mówić głośno! Faktycznie, tak jak niektóre z was mnie uprzedzały: "dopiero jak się urodzi dziecko, to zobaczysz, jakie będziesz miała rady". No więc tego doświadczyłam!" - podkreśliła Agnieszka Włodarczyk.