Zamknij

Agnieszka Włodarczyk pokazała brzuch po ciąży. Szczere wyznanie 4 tygodnie po porodzie [FOTO]

03.08.2021 14:40
Agnieszka Włodarczyk
fot. Bartosz KRUPA/East News

Agnieszka Włodarczyk w lipcu urodziła syna. Właśnie minął miesiąc, odkąd mały Milan jest na świecie. Była gwiazda "13 Posterunku" zdobyła się na szczerość i pokazała fankom, jak wygląda jej brzuch cztery tygodnie po porodzie. 

Agnieszka Włodarczyk i jej partner Robert Karaś na początku lipca powitali na świeci pierwsze dziecko. Aktorka urodziła syna, który otrzymał imię Milan. Chłopiec szybko został przedstawiony na Instagramie. Agnieszka Włodarczyk opublikowała zdjęcia z porodówki, na których pokazała Milana w pełnej krasie. W przeciwieństwie do wielu koleżanek z branży od razu zdecydowała się ujawnić wizerunek dziecka w social mediach.

Syn Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia regularnie pojawia się na zdjęciach razem z rodzicami. Malec fotografowany jest podczas wspólnych drzemek z tatą, na spacerach oraz podczas intymnych chwil z mamą. Ostatnio Agnieszka Włodarczyk opublikowała zdjęcie z karmienia piersią, zirytowały ją jednak uwagi i rady zatroskanych matek na temat laktacji. Była gwiazda "Plebanii" zwróciła się do kobiet z ważnym apelem.

Agnieszka Włodarczyk poirytowana radami innych mam: "Chcę popełniać własne błędy"

Agnieszka Włodarczyk pokazała brzuch cztery tygodnie po porodzie 

Agnieszka Włodarczyk wraca do dawnych kształtów. Nie zamierza jednak niczego przyspieszać, ani udawać, że po czterech tygodniach ma już idealnie płaski brzuch, co zdarzało się czynić wielu jej koleżankom z show-biznesu. Aktorka postanowiła pokazać fankom, jak naprawdę wygląda jej figura po ciąży. Nie ukrywała przy tym, że daleko jej jeszcze do regularnej rozmiarówki. 

Jutro minie cztery tygodnie od porodu, a ja nadal mam spory brzuch. Chciałam sobie coś kupić, ale chyba jeszcze nie ma sensu… za to buty leżą idealnie - zażartowała Agnieszka Włodarczyk. 

Internautki pospieszyły podtrzymać ja na duchu.

Pani Agnieszko, wygląda Pani pięknie. A brzuch jest dokładnie taki jak powinien być! 

Aga, daj sobie czas. 4 tygodnie to naprawdę mało, aby brzuch wrócił na swoje miejsce.

U mnie minęło 7 lat i niewiele się zmieniło - zażartowała Anna Mucha.

Super, że się tym dzielisz. Uwielbiam! - podkreśliła aktywistka Maja Staśko. 

Agnieszka Kaczorowska pokazała figurę cztery dni po porodzie. Aż trudno uwierzyć! [FOTO]

xx
efrr
fot. Instastories:@agnieszkawlodarczykofficial