Zamknij

Agnieszka Włodarczyk pokazała brzuch po porodzie. To część akcji. "Nikt nie jest idealny" [FOTO]

30.11.2021 14:22
Agnieszka Włodarczyk
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Agnieszka Włodarczyk dołączyła do akcji zapoczątkowanej przez Aleksandrę Żebrowską i opublikowała w sieci zdjęcie brzucha po porodzie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych podkreśliła, jak ważna jest samoakceptacja.

Agnieszka Włodarczyk to popularna polska aktorka, która karierę rozpoczynała jako nastolatka na deskach Studio Buffo. Ogromny rozgłos przyniosła jej rola w głośnym filmie Macieja Ślesickiego "Sara". Obraz wywołał kontrowersje między innymi ze względu na rozbierane sceny z udziałem nieletniej wtedy Włodarczyk. Kariera Agnieszki rozwijała się, zagrała w takich hitach jak "Poranek kojota" czy "Nigdy w życiu!", a wielbiciele seriali doskonale pamiętają ją między innymi jako siostrę Czarka w "13 posterunku", Wiki z "Plebanii" czy Annę Bilewską z "Pierwszej miłości". Ostatni raz na ekranach mogliśmy oglądać ją jako Palomę w "Diablo. Wyścig o wszystko" z 2019 roku.

Agnieszka zdecydowała się na czasowe wycofanie z show-biznesu, kiedy okazało się, że jest w ciąży. 7 lipca 2021 roku na świat przyszło dziecko aktorki i triathlonisty Roberta Karasia, ukochany syn Milan. Aktorka pozostawała ze swoimi fanami w stałym kontakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych, relacjonując przebieg ciąży i dyskutując z innymi mamami na przeróżne tematy. Nie ukrywa, że została influencerką, a nowa rola, póki co podoba jej się na tyle, że nie myśli o powrocie na plan.

Agnieszka Włodarczyk pokazała brzuch po ciąży. Wzięła udział w akcji promującej samoakceptację

Na profilu Agnieszki Włodarczyk na Instagramie nie trudno znaleźć zdjęcia, na których aktorka pozuje z synkiem i ukochanym. Widać, że rola mamy jest dla niej wielką radością. Pokazała między innymi, jak karmi Milana piersią i prosiła wielbicielki o radę w kwestii, która spędzała jej sen z powiek. Teraz postanowiła wziąć udział w akcji promującej samoakceptację tego, jak kobiece ciało zmienia się po narodzinach dziecka. Na Instastory opublikowała zdjęcie swojego brzucha i napisała wymownie:

- Bo nikt nie jest idealny.

Włodarczyk oznaczyła także Aleksandrę Żebrowską, która zapoczątkowała akcję zachęcającą do pokazywania ciała po ciąży.

- Wiecie, dlaczego nasza skóra traci elastyczność, marszczy się, pojawiają się na niej rozstępy i cellulit? Dlatego, że jest skórą. To normalne! - napisała pod swoim zdjęciem żona Michała Żebrowskiego.

Z pewnością aktywność Agnieszki i zwrócenie uwagi na tak istotną kwestię spodobało się wielu jej wielbicielkom.

Post Agnieszki Włodarczyk
fot. screen: Instagram/ agnieszkawlodarczykofficial