Zamknij

Agnieszka Włodarczyk pokazała ciążowe krągłości. "Przepięknie pani z tym brzuszkiem" [FOTO]

04.03.2021 11:52
Agnieszka Włodarczyk
fot. Viphoto/ East News

Agnieszka Włodarczyk i jej ukochany Robert Karaś spodziewają się pierwszego dziecka. Przyszli rodzice są bardzo podekscytowani nową rolą. W najnowszym wpisie na Instagramie gwiazda zaprezentowała ciążowe kształty. Przy okazji podkreśliła też swoją miłość do gotowania.

Agnieszka Włodarczyk i jej partner  Robert Karaś niebawem przywitają na świecie pierwsze wspólne dziecko. Gwiazda jest bardzo szczęśliwa i podekscytowana nową rolą. Niedawno wróciła z zagranicznego urlopu, na którym ładowała baterie.

Teraz aktorka pokazała, jak spędza czas, oczekując na dziecko. W najnowszym wpisie opowiedziała do miłości do gotowania, ale również zaprezentowała pokaźny już brzuszek.

Zobacz też:  Agnieszka Włodarczyk w odważnej sesji ciążowej. Pokazała nie tylko brzuszek [FOTO]

Agnieszka Włodarczyk pokazała ciążowe krągłości. "Przepięknie pani z tym brzuszkiem" [FOTO]

Zdjęcie spodobało się fanom, którzy ochoczo komentowali wygląd gwiazdy. "Dziecinka rośnie jak na drożdżach", "przepięknie pani z tym brzuszkiem", "śliczności" - pisali fani.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś o tym, że są razem, poinformowali w lipcu 2020 roku. Para znała się już wcześniej, ale miłość między nimi narodziła się w 2020 roku. W jednym z wywiadów Robert Karaś zdradził, że ich relacja rozpoczęła się od niewinnego żartu.

"To był zupełny przypadek. Chodziło o włosy. Pandemia, zakłady fryzjerskie zamknięte. Aga pokazywała na Instastory, jak sobie obcina włosy. Zażartowałem, że przyjadę, żeby mnie podcięła. Z niewinnego żartu narodziła się wielka miłość, która mam nadzieję, będzie trwała wiecznie" - powiedział w programie "Jazda z Wujaszkiem".

Sportowca bardzo irytowało, że ludzie twierdzą, że to Włodarczyk rozbiła jego małżeństwo, co nie jest prawdą.

"Ludzie gadają, media pie***lą, że Aga rozbiła rodzinę, że ja zostawiłem kochaną żonę dla innej, itd. To jest straszne, jak ludzie potrafią ci napsuć krwi, jak wiedzą lepiej od ciebie, choć tak naprawdę nie wiedzą, co się wydarzyło (...). Wiele tabloidów pisało, że nie ogłosiłem, że się rozstałem czy wziąłem rozwód, ale ja nie jestem człowiekiem, który będzie informował o prywatnych rzeczach w social mediach" - powiedział.