Zamknij

Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie sprzed 10 lat: "Jakby to było wczoraj"

23.09.2020 10:24
Agnieszka Włodarczyk
fot. Beata Zawadzka/ East News

Agnieszka Włodarczyk na swoim Instagramie publikuje nie tylko aktualne fotografie. Aktorka co jakiś wraca do archiwalnych ujęć. Tym razem pokazała zdjęcie sprzed 10 lat. Jak wtedy wyglądała?

Agnieszka Włodarczyk uraczyła swoich fanów zdjęciem sprzed 10 lat.  Gwiazda nosiła wtedy kruczoczarne, natapirowane włosy i mocniejszy makijaż. Zmienił się też jej styl ubierania. Mimo to większość fanów stwierdziła, że aktorka nie zmieniła się za bardzo. "Nie widać różnicy", "nic się nie zmieniłaś, ale ja wolę cię w blond", myślałam że to teraz", "czas stoi w miejscu w twoim przypadku" - komplementowali fani. Od jakiegoś czasu gwiazda nosi blond na włosach i trzeba przyznać, że ten kolor bardzo jej pasuje.

Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie sprzed 10 lat. Jak wtedy wyglądała?

Aktorka ma teraz bardzo dobry czas zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Gwiazda jest szczęśliwie zakochana w Robercie Karasiu, utytułowanym triathloniście. Na Instagramie gwiazdy nie brakuje wspólnych, romantycznych zdjęć. Jedno z fotografii z ukochanym Agnieszka Włodarczyk okrasiła hasztagiem jeden i jedyny. Być może to właśnie miłość na całe życie.

Agnieszka Włodarczyk szerszej publiczności dała się poznać, grając w głośnym filmie "Sara". Gwiazda na swoim koncie ma również role w takich produkcjach, jak m.in. "Pierwszy milion", "Poranek kojota", "Kac Wawa", czy "Diablo. Wyścig o wszystko". Serialowi fani kojarzą ją z takich seriali jak m.in. "13 posterunek", "Na dobre i na złe", "Świat według Kiepskich" oraz "Pierwsza miłość".

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl