Zamknij

Agnieszka Włodarczyk pokazała nowego chłopaka. Kim jest Robert Karaś? [FOTO]

30.07.2020 09:09
Agnieszka Włodarczyk pokazała nowego chłopaka. Kim jest Robert Karaś? [FOTO]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Agnieszka Włodarczyk po kilku nieudanych związkach odnalazła szczęście w ramionach nowego partnera. W sieci pojawiło się pierwsze wspólne zdjęcie zakochanych. Aktorka spotyka się ze znanym sportowcem, rekordzistą świata Robertem Karasiem.

Agnieszka Włodarczyk to popularna polska aktorka, która przed laty uważana była za jedną z najpiękniejszych i najbardziej seksownych gwiazd polskiego kina. Debiutowała w wieku zaledwie 14 lat w Studio Buffo, jednak szybko zaczęła pojawiać się także przed kamerami. Jej odważny filmowy debiut w "Sarze" Macieja Ślesickiego, gdzie u boku Bogusława Lindy eksponowała nagie ciało, okazał się przepustką do kariery.

Otrzymała angaż do uwielbianego przez widzów serialu "13 Posterunek", mogliśmy także oglądać ją między innymi w "Plebanii" czy "Pierwszej miłości". Ostatni raz na ekranie pojawiła się w 2019 roku w filmie "Diablo. Wyścig o wszystko". Próbowała także sił jako piosenkarka, wydając dwie płyty. Agnieszka jest powszechnie znana z zaangażowania w akcje społeczne oraz wielkiej miłości do zwierząt, którym stara się pomagać.

W mediach głośno było także o związkach pięknej aktorki. Włodarczyk spotykała się z prezenterem Rafałem Kosińskim, przez 9 lat była w związku z Jakubem Sićkiem, a w 2016 roku rozpadła się jej relacja z aktorem Mikołajem Krawczykiem. Na szczęście 39-letnia Agnieszka odnalazła szczęście w ramionach nowego partnera. Jest nim znany sportowiec Robert Karaś. Para postanowiła pochwalić się fanom pierwszym wspólnym zdjęciem.

 Aleksandra Woźniak była gwiazdą „13 posterunku”. Gwiazda zmieniła zawód. Co dziś porabia?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś na wspólnym zdjęciu. Kim jest chłopak aktorki?

Agnieszkę Włodarczyk i Roberta Karasia możemy podziwiać na czarno białej fotografii, która pojawiła się na profilu sportowca. Szybko jednak udostępniła je także Włodarczyk. Oboje okrasili zdjęcie emotikonami serduszek, czym rozczulili fanów. Pod postami zaroiło się od pozytywnych komentarzy i rzecz jasna gratulacji dla zakochanych.

- Zycie kolem się toczy pani Agnieszko, super kobieta musi mieć super faceta - napisała jedna z internautek.

Kim jest Robert Karaś? To utytułowany sportowiec, który na swoim koncie ma wiele osiągnięć w triatlonie. Zdecydował się na występy na najbardziej morderczym odcinku, tak zwanym Iron Manie (3,86 km pływania, 180 km jazdy na rowerze oraz ponad 42 km biegu). Co więcej, w 2018 roku pobił rekord świata w tej niezwykle wymagającej dyscyplinie. Być może teraz w treningach będzie towarzyszyć mu ukochana.

 Piotr Zelt bierze ślub. Koronawirus pokrzyżował mu weselne plany