Zamknij

Agnieszka Włodarczyk szczerze o ciąży. "Nigdy wcześniej nie chciałam mieć dziecka"

21.06.2021 13:26
Agnieszka Włodarczyk
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Włodarczyk opublikowała czarno-białe zdjęcie i podzieliła się z fanami szczerymi przemyśleniami. Okazuje się, że 40-letnia ciężarna aktorka w przeszłości nie widziała siebie w roli mamy. "Nigdy wcześniej nie chciałam mieć dziecka" - przyznaje.

Agnieszka Włodarczyk już wkrótce zostanie mamą. Aktorka jest w zaawansowane ciąży, a zdjęciami z tego wyjątkowego czasu dzieli się przede wszystkim na Instagramie. Ostatnio opublikowała czarno-białą fotografię z ciążowej sesji. Przy okazji zdecydowała się poruszyć ważny temat, który wciąż wiele osób może uważać za kontrowersyjny. Włodarczyk przyznała, że wcześniej nie widziała siebie w roli mamy i nie czuła tzw. instynktu macierzyńskiego.

- Może to odrobinę kontrowersyjne (chociaż nie wiem, dlaczego), ale ja tak naprawdę nigdy wcześniej nie chciałam mieć dziecka. Wszelkie zrywy czy pomysły, żeby je mieć, wynikały raczej z oczekiwań innych wobec mnie. To zresztą najgorsze, co można zrobić pod presją. Nigdy nie należałam do osób, które zaglądają do wózków i podniecają się ich "zawartością", nie zaczepiałam matek z maluszkami w celu odbycia rozmowy, a na wizję spędzenia paru godzin w samolocie obok płaczącego dziecka robiło mi się słabo... - zaczęła swój wpis Agnieszka Włodarczyk.

Zobacz także: Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wybrali imię dla dziecka. Fani zachwyceni: "Jest piękne!"

Agnieszka Włodarczyk nie chciała mieć dzieci. Szczery wpis aktorki

Agnieszka Włodarczyk przez lata nie wiedziała, czy kiedykolwiek poczuje chęć założenia rodziny. Okazuje się, że w jej przypadku tzw. instynkt macierzyński pojawił się dopiero w wieku 40 lat. Teraz aktorka z radością oczekuje przyjścia na świat pierwszej pociechy.

- Zastanawiałam się nawet czy mam jakikolwiek instynkt macierzyński. I dopiero teraz w wieku 40 lat wiem, że go mam. Potrzebowałam do tego dojrzałości, odpowiedniego partnera, opieki z Jego strony, poczucia bezpieczeństwa- po prostu miłości. Dlaczego o tym piszę? Bo życie mi pokazało, że nie warto ulegać żadnej presji otoczenia, dziadków, babć, partnerów czy wieku - podsumowała.

Zgadzacie się z nią?