Zamknij

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala. Ciężarna aktorka zdradziła fanom, co się stało

14.06.2021 18:14
Agnieszka Włodarczyk
fot. Viphoto/ East News

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala. Ciężarna aktorka niespodziewanie trafiła pod opiekę lekarzy. Gwiazda zdradziła fanom, co się stało.

Agnieszka Włodarczyk niespodziewanie trafiła do szpitala. Gwiazda w zaawansowanej ciąży trafiła pod opiekę lekarzy. W mediach społecznościowych zdradziła, co dokładnie się stało. 40-letnia aktorka musiała zostać kilka dni na obserwacji.

Zobacz też: Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub? Aktorka podzieliła się zdjęciem z urzędu stanu cywilnego

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala. Ciężarna aktorka zdradziła fanom, co się stało

"Nie, nie urodziłam.Wczoraj podjechałam do szpitala na chwilę porozmawiać z lekarzem prowadzącym i położną... Podłączono mnie pod KTG i klops.Musimy Panią zostawić na pare dni na obserwacji...Ale jak to? Ja nie mogę tak z biegu. Mąż Pani dowiezie rzeczy, bo my już Pani nie wypuścimy. Hmm, dobrze, że torbę miałam spakowaną, ogarnięty zestaw do pozyskania krwi pępowinowej ( radzę takie rzeczy załatwiać wcześniej) no i uwaga- uznanie ojcostwa. Nie miałam ani takiej wiedzy, ani świadomości co dzieje się lub co może się stać w przypadkach, kiedy jesteśmy bez ślubu a tego papierka nie ma" - napisała aktorka i dodała, że została odpowiednio zaopiekowana przez lekarzy.

Agnieszka Włodarczyk w styczniu tego roku ogłosiła, że razem ze swoim partnerem Robertem Karasiem spodziewają się pierwszego dziecka.

Zawodowo Agnieszka Włodarczyk najbardziej dała się poznać fanom, grając w takich produkcjach jak m.in. "Sara", 13 posterunek", "Poranek kojota" oraz "Pierwsza miłość".