Zamknij

Agnieszka Włodarczyk urodziła. Aktorka pokazała zdjęcie i zdradziła imię dziecka [FOTO]

07.07.2021 19:18
Agnieszka Włodarczyk
fot. Beata Zawadzka/East News

Agnieszka Włodarczyk po raz pierwszy została mamą. Aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem ukochanego dziecka i zdradziła, jakie imię dla niego wybrała.

Agnieszka Włodarczyk to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która karierę rozpoczynała jako nastolatka od odważnych, rozbieranych ról w filmie "Sara". Mogliśmy oglądać ją także w "Poranku kojota", "Nigdy w życiu!" czy "Kac Wawa" oraz serialach, wśród których można wymienić między innymi "Plebanię" i "13 posterunek". Doskonale odnalazła się także w roli wokalistki oraz osobowości telewizyjnej, mogliśmy oglądać ją między innymi w "Azja Express". Angażująca się w działalność charytatywną i opiekę nad zwierzętami, zyskała dużą sympatię widzów.

Prywatnie Agnieszka ma za sobą kilka nieudanych związków, w tym z biznesmenem Jakubem Sićkiem i aktorem Mikołajem Krawczykiem. Szczęście odnalazła w ramionach triathlonisty Roberta Karasia, z którym związała się w 2020 roku. Na początku 2021 szczęśliwa aktorka poinformowała, że spodziewają się dziecka. Za pośrednictwem mediów społecznościowych chętnie opowiadała o ciąży, by w końcu podzielić się radosną wiadomością. 7 lipca na świat przyszedł syn Agnieszki Włodarczyk.

ZOBACZ TAKŻE:  Agnieszka Włodarczyk szczerze o ciąży. "Nigdy wcześniej nie chciałam mieć dziecka"

Agnieszka Włodarczyk urodziła. Aktorka zdradziła imię dziecka i pokazała zdjęcie

Na profilu Agnieszki Włodarczyk pojawiły się nowe zdjęcia. Okazuje się, że aktorka urodziła i mogła pochwalić się fanom zdjęciami ze szpitalnego łóżka. Razem z ukochanym powitali na świecie synka, dla którego już wybrali imię.

- Milan Karaś 07.07.2021 - lakonicznie poinformowała Agnieszka.

Na zdjęciach możemy zobaczyć dumnych rodziców oraz prześliczne, śpiące maleństwo. Internauci, w tym wiele gwiazd, nie kryli wzruszenia i zasypali parę komplementami i życzeniami dla nich oraz pociechy.

- Aaaa, gratulacje Mamusiu i Tatusiu - napisała Joanna Koroniewska.

- Dajesz Milan! Witaj na świecie Maluszku! - kibicowała Anna Mucha.

- Gratuluję Kochani! Właśnie zaczyna się najcudowniejszy rozdział Waszego życia! Ściskam czule Waszą Trójkę! - zachwycała się Hanna Lis.

My oczywiście dołączamy do gratulacji i życzeń dla Agnieszki, Roberta i Milana.