Zamknij

Agnieszka Włodarczyk w bikini. Gwiazda opublikowała gorące zdjęcie z basenu [FOTO]

25.11.2020 09:04
Agnieszka Włodarczyk
fot. Beata Zawadzka/ East News

Agnieszka Włodarczyk postanowiła wyjechać na Indonezję, póki sytuacja w jej branży nie będzie lepsza. Aktorka raczy swoich fanów gorącymi zdjęciami, a ostatnio opublikowała fotografię z basenu, na której pozuje w bikini.

Agnieszka Włodarczyk wyjechała na egzotyczne wakacje. Gwiazda stwierdziła, że póki sytuacja w jej branży nie poprawi się, nie zamierza wracać do kraju. Agnieszka poleciała na Indonezję razem ze swoim partnerem - Robertem Karasiem.

Zobacz tęż: Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie sprzed 10 lat: "Jakby to było wczoraj"

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się gorącą fotografią w bikini [FOTO]

Aktorka chętnie publikuje gorące fotografie z rajskiej wyspy. Ostatnio uraczyła fanów zmysłowym zdjęciem z basenu w skąpym bikini. Internauci chętnie komentowali udostępnioną przez aktorkę fotografię, "Najlepiej zrobiłaś" - odniosła się jedna z internautek do decyzji o wyjeździe", "pani Agnieszko, niech pani korzysta, ile się da i łapie te cudowne chwile", "Ładuj akumulatory pozytywną energią i przesyłaj ja w postaci zdjęć", "ale czad, najlepszy wybór", "piękne ciało" - zachwycają się fani.

Rzeczywiście, sytuacja w branży aktorsko-koncertowej nie jest za wesoła. Kina i teatry będą zamknięte do 27 grudnia, na powrót koncertów też jeszcze trzeba poczekać. Niektórzy z aktorów przebranżawiają się, żeby móc się utrzymać, inni, bardziej znani, tak jak Agnieszka Włodarczyk, wylatują na wakacje.

Gwiazda, lecąc na wakacje w dobie pandemii, miała wątpliwości, czy uda się wszystko zaplanować, jak należy. Na szczęście już od ponad tygodnia korzysta z uroków pięknej Indonezji, która teraz jest prawie pusta.

RadioZEt.pl