Zamknij

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk zakażona koronawirusem. W jakim jest stanie?

16.03.2021 18:53
Agnieszka Włodarczyk
fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Włodarczyk ma koronawirusa. Będąca w zaawansowanej ciąży gwiazda "13 posterunku" odebrała pozytywny wynik testu. Jej partner Robert Karaś również jest zakażony SARS-CoV-2.

Agnieszka Włodarczyk ma koronawirusa. Aktorka znana z seriali "13 posterunek" i "Plebania" potwierdziła, że zakaziła się SARS-CoV-2. Partner aktorki, triathlonista Robert Karaś, również odebrał pozytywny wynik testu. Sprawa jest o tyle niepokojąca, że Agnieszka Włodarczyk jest w zaawansowanej ciąży

Niestety trzecia fala koronawirusa w Polsce nie odpuszcza. Wśród zakażonych nie brakuje celebrytów i znanych osobistości. Kilka godzin temu Lara Gessler poinformowała, że jest zakażona koronawirusem. Mam kilkumiesięcznej Neny na szczęście nie miała ciężkich objawów COVID-19. Nowego koronawirusa nabawił się także zięć Magdy Gessler, który - jak poinformowała Lara - jeszcze dochodzi do siebie. 

Jolanta Kwaśniewska ma poważne powikłania po koronawirusie. Mąż niepokojąco o jej stanie

Agnieszka Włodarczyk ma koronawirusa. Jak się czuje ciężarna gwiazda? 

Parę dni temu Agnieszka Włodarczyk poinformowała fanów, że źle się czuje i ma lekko zatkany nos. Niepokojące objawy skłoniły przyszłą mamę do wykonania testu na COVID-19. Aktorka nawet sfotografowała się podczas zabiegu i udostępniła zdjęcie na Instastories. O wynikach miała poinformować nazajutrz.

Niestety test potwierdził najgorsze przypuszczenia - Agnieszka Włodarczyk jest zakażona koronawirusem, podobnie jak jej ukochany Robert Karaś. Para poinformowała na Instagramie, że jest "pozytywna" i przechodzi kwarantannę. 

Latali na drugi koniec świata, a zarazili się w Polsce. Uważajcie na siebie - napisali przyszli rodzice. 

Agnieszka Włodarczyk, która wkrótce urodzi swoje pierwsze dziecko, i jej partner nie zdradzili, jak się czują, ale po uśmiechniętych minach widać, że przechodzą chorobę łagodnie. Życzymy prędkiego powrotu do zdrowia!