Zamknij

Agnieszka Włodarczyk w odważnej sesji ciążowej. Pokazała nie tylko brzuszek [FOTO]

29.01.2021 08:20
Agnieszka Włodarczyk
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Włodarczyk opublikowała zdjęcie z intymnej sesji ciążowej. Gwiazda "13 posterunku" spodziewa się dziecka z nowym partnerem Robertem Karasiem.

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży. Gwiazda "13 posterunku" spodziewa się pierwszego dziecka. Ojcem jest znany triathlonista Robert Karaś, z którym aktorka niedawno spędzała romantyczne wczasy na Bali. Internauci spekulowali, że para wzięła tam ślub. Agnieszka Włodarczyk nie potwierdziła zamążpójścia, ale za to zaskoczyła radosną nowiną o dziecku. 

41-letnia aktorka przyznała, że otworzył się dla niej nowy rozdział. Gwiazda ma za sobą liczne rozstania, w tym z Mikołajem Krawczykiem. Przypomnijmy, że związek z byłym partnerem Anety Zając trwał cztery lata i był głośno komentowany w mediach. Włodarczyk i Krawczyk brylowali na salonach i szumnie zapewniali w "Vivie!", że są "jednym ciałem astralnym". Podobno w planach mieli ślub i założenie rodziny, ale w 2016 roku nieoczekiwanie się rozeszli. 

Agnieszka Włodarczyk wspomina niełatwe dzieciństwo. "Uszłam z życiem nie raz"

Agnieszka Włodarczyk opublikowała zdjęcie z ciążowej sesji 

Gwiazda "Sary" powoli przygotowuje się do powitania pierwszego dziecka. Fani składają gratulacje i życzą szczęścia przyszłym rodzicom. Agnieszka postanowiła im za to podziękować i przy okazji opublikowała nowe zdjęcie z ciążowej sesji. Aktorka pozuje nago, odziana jedynie w dżinsowe ogrodniczki. 

Bardzo dziękujemy za wszystkie gratulacjeNo cóż, oby dziecko było zdrowe. Jak będę miała wenę, to opowiem wam o mojej tęsknocie za ogórkami kiszonymi na wyspie Gili, które było ciężko dostać i o mojej wizycie u lekarza na wyspie Lombok. Zapamiętam ją do końca życia, bo tu raczej mi się nie wydarzy historia, że jak chcę do lekarza, to wsiadam na łódkę i później taksówką dwie godziny do szpitala - powiedziała na Instastories. 

agnieszka wlodarczyk
fot. Instastory:@agnieszkawlodarczykofficial