Zamknij

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub? Aktorka podzieliła się zdjęciem z urzędu stanu cywilnego

11.06.2021 11:32
Agnieszka Włodarczyk
fot. Viphoto/ East News

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub? Aktorka podzieliła się na InstaStories zdjęciem z urzędu stanu cywilnego. Gwiazda wyjaśniła fanom powody formalnej wizyty.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś sformalizowali swój związek? Na InstaStories aktorki pojawiło się zdjęcie z urzędu stanu cywilnego. Para lada moment przywita na świecie swoje pierwsze dziecko, więc być może Agnieszka i Robert chcieli dopełnić wszystkich formalności.

Zobacz też:  Agnieszka Włodarczyk pokazała ciążowe krągłości. "Przepięknie pani z tym brzuszkiem" [FOTO]

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub? Podzieliła się zdjęciem z urzędu stanu cywilnego

Gwiazda w kolejnym InstaStories wyjaśniła powody swojej decyzji.

"Są trzy powody, dla których chodzi się do Urzędu Stanu Cywilnego. Pierwszy przykry to jest zgon - tutaj się nie zgadza. Drugi to jest ślub, a trzeci to jest uznanie ojcostwa. Także domyślcie się, który z tych powodów był prawidłowy" - wyjaśniła Włodarczyk.

Gwiazda pokazała też puste wnętrza urzędu stanu cywilnego. Być może to właśnie uznanie ojcostwa przed porodem było głównym punktem wizyty w tym miejscu. Włodarczyk i jej ukochany Robert Karaś intensywnie przygotowują się do przywitania na świecie ich pierwszego dziecka. Para zdecydowała się przebudować dom, aby oczywiście zapewnić maluszkowi najlepsze warunki. Zakochani skompletowali też wyprawkę dla dziecka. Obydwoje wydają się być bardzo podekscytowani nową rolą.

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub?
fot. Instagram.com/ Agnieszka Włodarczyk