Zamknij

Agnieszka Włodarczyk z nowym partnerem. Skąd znają go telewidzowie?

Redakcja
16.08.2018 10:28
Agnieszka Włodarczyk z nowym partnerem. Skąd znają go telewidzowie?
fot. EAST NEWS/Bartosz KRUPA

Agnieszka Włodarczyk długo dochodziła do siebie po rozstaniu ze swoim ostatnim chłopakiem. Najwyraźniej jednak ma teraz nowego partnera. Kto to taki? Telewidzowie mogą kojarzyć jego sylwetkę z jednego z popularnych programów muzycznych.

Agnieszka Włodarczyk nie miała w ostatnim czasie szczęścia w miłości. Mocno przeżyła rozstanie ze swoim ostatnim partnerem Mikołajem Krawczykiem. Para rozstała się po 4 latach związku, a Włodarczyk w wywiadach podkreślała, że nie była to dla niej łatwa sytuacja. Aktorka długo nie decydowała się na wejście w intymne relacje z innym mężczyzną. Wiele jednak wskazuje na to, że czas leczy rany, a Agnieszka ma nowego partnera, z którym jest szczęśliwa. Kim jest wybranek Włodarczyk?

Agnieszka Włodarczyk przyłapana z nowym chłopakiem

Pierwszy raz Agnieszka w objęciach przystojnego mężczyzny została przyłapana przez dziennikarzy podczas urlopu, który spędzała we Włoszech. Para miała nie szczędzić sobie czułości. Mężczyzną okazał się Maciej Grela, 29-letni uczestnik 6 edycji popularnego muzycznego show „The Voice of Poland”. Z zawodu jest grafikiem i fotografem, ale jego pasją jest muzyka oraz wykonywanie akrobacji rowerowych.

Świeżo upieczona para bawiła się także na weselu Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń, które odbyło się 14 sierpnia. Wygląda więc na to, że nie był to tylko spontaniczny wspólny wypad, a między Agnieszką a Maćkiem naprawdę iskrzy. Potwierdza to zdjęcie, jakie dosłownie godzinę temu piosenkarz dodał na swoim profilu na Instagramie. Obejmuje on na nim i całuje Włodarczyk, fotografia opatrzona jest również hasztagiem #happinessonlyrealwhenshared. Miejmy nadzieję, że Agnieszka u boku ukochanego zapomni i uczuciowych zawodach.

RadioZET.pl/MF