Zamknij

Agnieszka Włodarczyk zdradziła, ile schudła po porodzie. "Wcale mnie to nie martwi"

14.07.2021 14:44
Agnieszka Włodarczyk
fot. Viphoto/ East News

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś niedawno po raz pierwszy przywitali na świecie pociechę: synka Milana. Aktorka wyszła już ze szpitala i celebruje piękne chwile ze swoim maleństwem oraz partnerem. Agnieszka zdradziła też, ile schudła po porodzie.

Agnieszka Włodarczyk niedawno po raz pierwszy została mamą. Aktorka i jej partner Robert Karaś powitali na świecie synka Milana. Gwiazda wyszła ze szpitala i cieszy się pięknymi chwilami razem ze swoim synkiem. Aktorka, która jest bardzo aktywna w sieci, zdradziła też, ile kilogramów spadło jej od porodu.

"A teraz z ciekawości zobaczymy, ile spadło kilo". Bez ciśnienia, ale jestem ciekawa po prawie tygodniu od porodu. Spadło 8 z prawie 20 kg "nadwagi" - powiedziała Włodarczyk na Insta Stories.

Zobacz też: Agnieszka Włodarczyk ocenia poród w państwowym szpitalu. "Czułam się jak w domu"

Agnieszka Włodarczyk zdradziła, ile schudła po porodzie. "Wcale mnie to nie martwi"

Gwiazda dodała też, że w ogóle nie przejmuje się nadprogramowymi kilogramami.

"Mówicie do mnie, że nie ma co się dołować 8 kg, ale ja się w ogóle nie dołuję. Ja tylko z ciekawości chciałam zobaczyć, jak to schodzi, bo lekarz powiedział, żebym na początku się nie ważyła, bo tak kroplówki i coś tam. Żebym wróciła do domu i na spokojnie się zważyła. Więc wyszło 8 i wcale mnie to nie martwi, żeby była jasność" - podkreśliła Agnieszka Włodarczyk.

Agnieszka Włodarczyk w przeciwieństwie do wielu koleżanek celebrytek, które rodzą w prywatnych klinikach, przywitała dziecko w szpitalu publicznym. Aktorka bardzo pozytywnie oceniła personel oraz opiekę podczas porodu.