Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak chce zamieszkać w górach? "Kolejny powód, żeby stąd nie wyjeżdżać"

Maciej Friedrich
03.01.2020 12:02
Agnieszka Woźniak-Starak chce zamieszkać w górach? "Kolejny powód, żeby stąd nie wyjeżdżać"
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER /EAST NEWS

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża najwyraźniej odnajduje ukojenie w polskich Tatrach. Sylwestra spędziła w Zakopanem, a nawet wspomniała, że mogłaby zamieszkać tam na stałe. Część fanów celebrytki namawia ją do przeprowadzki.

Agnieszka Woźniak-Starak w połowie sierpnia 2019 przeżyła ogromną tragedię, kiedy z jeziora Kisajno wyłowiono zwłoki Piotra Woźniaka-Staraka, męża prezenterki. Gwiazda po raz pierwszy od śmierci małżonka spędzała święta i witała nowy rok. Postawiła na Sylwestra w Zakopanem, a w internetowych wpisach nie ukrywała, że góry dodają jej energii i pozwalają uspokoić emocje.

Agnieszka nie ukrywała, że wyprawa w polskie Tatry była jej marzeniem od miesięcy. Co więcej, wspomniała o zamieszkaniu w górach na stałe. W kolejnym wpisie na Instagramie podkreśliła, że znajduje coraz więcej powodów do pozostania wśród tatrzańskich szczytów. Co na to fani?

Agnieszka Woźniak-Starak chce zamieszkać w Tatrach? Fani dopingują gwiazdę

2 stycznia na profilu Agnieszki Woźniak-Starak na Instagramie pojawiły się kolejne zdjęcia z górskich wyprawy. Gwiazda nie kryła radości z pobytu wśród ośnieżonych szczytów. Po raz kolejny wspomniała w poście, o pozostaniu w górach na stałe.

- W górach jest magia. Chyba mam nową pasję, ski touring. I kolejny powód, żeby stąd nie wyjeżdżać - czytamy w poście.

Część fanów Agnieszki uważa, że to bardzo dobry pomysł i dopinguje gwiazdę.

- Miło widzieć Cię uśmiechniętą! Przeprowadzka w góry to naprawdę dobry pomysł.

- Czasem podświadomość daje nam znaki, gdzie najlepiej uda się wyleczyć rany. Wtedy te miejsca wydają nam się magiczne, bo czujemy wewnątrz, że jesteśmy dokładnie tam, gdzie powinniśmy być - czytamy w komentarzach pod postem.

Kto wie, może Woźniak-Starak rzeczywiście ulegnie swojej miłości do Tatr i zdecyduje się na przeprowadzkę.

Zagłosuj

Jak myślisz, czy Agnieszka Woźniak-Starak powinna przeprowadzić się w góry?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF