Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak podjęła ważną decyzję przed śmiercią męża? Daria Ładocha ujawnia

Patrycja Chudolińska
21.01.2020 14:14
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak już nie poprowadzi "Ameryka Express". Miejsce prezenterki zastąpiła Daria Ładocha. Nowa gwiazda show TVN ujawnia, że Agnieszka już przed śmiercią męża planowała zrobić sobie przerwę od telewizji.

Daria Ładocha nową prowadzącą "Ameryka Express"

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi już programu "Ameryka Express". Dziennikarka oficjalnie odeszła z formatu po tragicznej śmierci jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Okazuje się jednak, że decyzję o przerwie w mediach chciała podjąć już wcześniej. Daria Ładocha, która poprowadzi najbliższą edycję "Ameryka Express" zdradziła w rozmowie z "Fleszem", co wyjawiła jej Agnieszka ponad rok temu.

- Poprzeczka została postawiona wysoko! Agnieszka to wspaniała dziennikarka, piękna i mądra kobieta. Czułam więc, że oczekiwania są wobec mnie co najmniej takie, by było tak samo dobrze (...) Agnieszka rok temu, podczas prezentacji ramówki TVN, powiedziała mi, że rezygnuje z prowadzenia "Ameryki Express" i że mam o co zawalczyć. Potem w jej życiu wydarzyła się ogromna tragedia, dlatego uznałam, że nie ma sensu zawracać Agnieszce głowy wyjazdem i programem - powiedziała Daria Ładocha w wywiadzie.

Agnieszka Woźniak-Starak chciała zrezygnować z prowadzenia "Ameryka Express" przed śmiercią męża?

Agnieszka Woźniak-Starak realizuje obecnie inne projekty, niezwiązane z telewizją i mediami. Już wcześniej pokazywała, że praca prowadzącej rozrywkowego show nie sprawia jej takiej przyjemności, jak wcześniej. Mocno dotknęło ją m.in. zachowanie Filipa Chajzera, który w jednym z odcinków napastował nieznajome kobiety. Choć dziennikarka nie miała wpływu na postępowanie uczestnika, zdecydowała się przeprosić widzów za to, co zobaczyli.

- Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express. Mimo że jest to fantastyczny format, w którym oglądamy nie tylko zmagania uczestników, ale również najpiękniejsze zakątki świata i w luźnej, rozrywkowej formie staramy się przybliżyć inne kultury, to zadania, przed którymi stawiani są nasi bohaterowie, często budzą również moje wątpliwości. (...) I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie: PRZEPRASZAM - napisała wtedy Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie.

Myślicie, że Daria Ładocha poradzi sobie w nowej roli lepiej niż Agnieszka Woźniak-Starak?

RadioZET.pl/PCh