Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w "Dzień Dobry TVN". Fani mocno podzieleni [FOTO]

14.09.2020 12:00
Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak Starak i Ewa Drzyzga zadebiutowały jako prowadzące "Dzień Dobry TVN". Powracająca po żałobie gwiazda i znana z "Rozmów w toku" bezkompromisowa dziennikarka wzbudziły mieszane uczucia fanów. Która bardziej przypadła widzom do gustu?

"Dzień Dobry TVN" to śniadaniowy program, który od września 2005 roku towarzyszy widzom o poranku, zapewniając dawkę rozrywki i informacji. W skład śniadaniowego formatu wchodzą przepisy kulinarne, reportaże, wywiady z gwiazdami, a nawet występy muzyczne. Od lat program TVN walczy o palmę pierwszeństwa z "Pytaniem na śniadanie" od Telewizji Polskiej, oba programy mają swoich oddanych fanów. Duża w tym zasługa świetnie dobranych prowadzących, którzy przez lata zyskali ogromną popularność. Rzecz jasna przez lata w roli gospodarzy show mogliśmy zobaczyć wiele nowych twarzy.

Dla wielbicieli wielkim zaskoczeniem i niemałym zawodem było odejście z programu Kingi Rusin oraz Piotra Kraśko. Bardzo lubiana przez widzów para prowadzących pożegnała się z programem, a stacja rozpoczęła poszukiwania osób, które godnie ich zastąpią. Tym samym w "Dzień Dobry TVN" powitaliśmy nową parę, tym razem niemieszaną. W śniadaniowym formacie zadebiutowały Ewa Drzyzga, dziennikarka doskonale znana z "Rozmów w toku" oraz Agnieszka Woźniak-Starak, która powraca do pracy w telewizji po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, męża gwiazdy.

 Dzień dobry TVN: Widzowie oburzeni zachowaniem Filipa Chajzera. "Zero taktu"

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w "Dzień Dobry TVN". Fani komentują debiut

- Moi drodzy, to jest taki moment, kiedy możemy powiedzieć, że duet żeński po raz drugi pojawił się w 15-letniej historii "Dzień dobry TVN" - rozpoczęła swój debiut u boku Agnieszki Woźniak-Starak Ewa Drzyzga.

Wyraźnie było widać, że humor nie opuszczał dziennikarek i chciały one wypaść jak najlepiej. Oczywiście widzowie nie omieszkali skomentować występu dziennikarek i trzeba przyznać, że ich głosy były mocno podzielone. Czytając komentarze na profilu "Dzień Dobry TVN" na Instagramie dało się wyczuć, że Ewa i Agnieszka spodobały się różnym grupom widzów.

- Drzyzga ok. Agnieszka ma złą wymowę.

- Jestem zachwycona Panią Agnieszka, naprawdę profeska. Natomiast co do Pani Ewy, mam mieszane uczucia. Trochę arogancko.

- Agnieszka jak zwykle super, natomiast pani Drzyzga sztucznie jakby za karę niestety. Nie fajnie się ogląda. Albo się odnajdzie, albo kolejne zmiany.

- Ewa idealna, a Aga do niczego - czytamy w komentarzach.

A wam, która z prowadzących bardziej przypadła do gustu?