Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje mecz Polska-Słowacja. Tym zdjęciem rozbawiła fanów [FOTO]

15.06.2021 11:03
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała na Instagramie, co robiła w trakcie meczu Polska-Słowacja podczas Euro 2020. Zabawna fotografia przykuła uwagę internautów, którzy podzielają opinię dziennikarki.

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się w zabawny sposób zareagować na poniedziałkowy mecz Polska-Słowacja. Wiele osób z uwagą śledzi rozgrywki Euro 2020 przed telewizorem. Nie wszyscy jednak podzielają podobny zapał i zamiłowanie do piłki nożnej. Prezenterka "Dzień dobry TVN" postanowiła zaprezentować, jak wygląda kibicowanie polskiej reprezentacji w jej wydaniu.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła chwile grozy. Zaginął ktoś jej bliski

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, jak wygląda w trakcie meczu [FOTO]

Na opublikowanym zdjęciu widzimy, jak Agnieszka Woźniak-Starak leży na kanapie z pilotem od telewizora w ręku i zamkniętymi oczami. Zmagania polskich piłkarzy najwyraźniej nie zafascynowały dziennikarki.

- Oglądacie mecz? - zapytała w opisie fotografii.

Zdjęcie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem internautów. Fani w komentarzach przyznają, że mają podobnie, jak dziennikarka i również wolą nie patrzeć na to, co dzieje się na murawie.

- "Lepiej nie patrzeć", "Co tu oglądać? Chyba też się zdrzemnę", "Kondycja naszych adekwatna do pozy na zdjęciu", "Też mnie rozbolała głowa" - komentowali obserwatorzy Woźniak-Starak.