Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek. Mąż gwiazdy opublikował zdjęcie

Maciej Friedrich
15.07.2019 11:51
Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek. Mąż gwiazdy opublikował zdjęcie
fot. Piotr Molecki/East News

Agnieszka Woźniak-Starak i jej mąż Piotr Woźniak-Starak nie mają ostatnio szczęścia. Biznesmen doznał niedawno kontuzji nogi, z kolei gwiazda TVN miała wypadek i uszkodziła rękę. Zdjęcie z kontuzjowaną żoną Piotr opublikował w sieci. Co stało się prowadzącej „Big Brother Arena”?

Agnieszka Woźniak-Starak to obecnie jedna z największych gwiazd stacji TVN. Dziennikarka i prezenterka telewizyjną karierę rozpoczynała w TVP, jednak od 2013 roku kojarzona jest z Grupą TVN. W latach 2016-2018 prowadziła „Amerykę Express”, a ostatnio możemy oglądać ją w roli gospodyni „Big Brother Arena”. W sierpniu 2016 roku poślubiła Piotra Woźniaka-Staraka, producenta filmowego, syna miliarderów Jerzego Staraka i Anny Woźniak-Starak.

Agnieszka i Piotr są zgodnym małżeństwem, które nie może narzekać na brak pieniędzy oraz sympatii fanów. W ostatnim czasie jednak oboje musieli odwiedzić szpital.

ZOBACZ: Big Brother 2019: Zmiana wśród prowadzących w nowej edycji. Kogo zabraknie?

Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek

10 lipca Piotr Woźniak-Starak świętował 39. urodziny. Postanowił świętować je u boku żony, odwiedził ją więc na Mazurach, gdzie trenowała razem z Anną Lewandowską. Pech chciał, że producent doznał kontuzji nogi i przez to zmuszony jest do poruszania się o kulach. Pech chciał, że również Agnieszka miała wypadek.

W niedzielę, 14 lipca na profilu Piotra pojawiła się fotografia, która zaniepokoiła fanów. Na zdjęciu wyraźnie widać opatrunek na przedramieniu gwiazdy. „Moja żona jest the best” – podpisał fotografię Woźniak-Starak. Nie zdradził jednak, co dokładnie stało się Agnieszce. Nie wiemy więc, czy to tylko uraz, czy może złamanie.

Mimo urazów małżonków nie opuściło poczucie humoru. Na pytanie jednej z internautek, czy Agnieszka doznała urazu, spadając z konia, Piotr odpowiedział krótko: „Nie, ze stołu”. Internauci docenili poczucie humoru i sami obrócili wypadek w żart.

„O Boziu... Aga, zawsze wiedziałam, że jesteś empatyczna, ale że aż tak”.

„Przepraszam za śmiech, ale to zabawnie urocze”.

„Nieszczęścia chodzą parami. Dużo zdrówka!” – czytamy w komentarzach pod fotografią.

My oczywiście życzmy Agnieszce i Piotrowi jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Zagłosuj

Czekasz na nowy sezon "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF