Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi programu przez męża?

Redakcja
08.08.2018 14:56
Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi programu przez męża?
fot. EAST NEWS/Kamil PIKLIKIEWICZ

Agnieszka Woźniak-Starak jest doświadczoną dziennikarką, która nieraz prowadziła już samodzielne programy. Jednak najnowsza propozycja, jaką otrzymała od stacji TVN, nie podoba się jej mężowi.

Choć Agnieszka Woźniak-Starak obecnie prowadzi program rozrywkowy „Azja Express”, to przez lata swojej kariery radiowej i telewizyjnej miała okazję brać udział w wielu innych projektach. Między innymi towarzyszyła Hubertowi Urbańskiemu w „Bitwie na głosy” oraz była gospodynią „Stylowego magazynu” TVN Style. Jak się jednak okazuje, nie wszystkie formaty z udziałem Agnieszki podobały się mężowi dziennikarki, producentowi filmowemu Piotrowi Woźniakowi-Starakowi.

Agnieszka Woźniak-Starak nie powinna plotkować

Solą w oku Piotra był show-biznesowy magazyn „Na językach”, który Agnieszka prowadziła w stacji TVN do 2016 roku. Jak wyjawił dziennikarzom „Faktu” informator, mąż dziennikarki bardzo ucieszył się, gdy zaprzestano jego emisji.

– On nie chce żony plotkary. A już wcześniej program przyniósł im wielu wrogów, bo Agnieszka musiała plotkować o znajomych z branży.

Z pewnością zatem nie był zachwycony, gdy dowiedział się, że włodarze TVN mają w planach powrót „Na językach” na antenę i w roli prowadzącej najchętniej ponownie widzieliby jego małżonkę. Jak dowiedzieli się dziennikarze „Faktu”, sama dziennikarka znajduje się w tym momencie w sytuacji nie do pozazdroszczenia.

– Aga jest w patowej sytuacji. Z jednej strony nie chce podpaść Piotrowi, a z drugiej boi się, że jak odrzuci propozycję TVN, to narazi się stacji i o nowych projektach będzie mogła zapomnieć – podaje informator dziennika.

Ciekawe, jak tę patową sytuację rozwiążą małżonkowie. Miejmy nadzieję, że kwestia angażu Agnieszki nie spowoduje konfliktu i para będzie tak zgodna jak podczas niedawnej zabawy na weselu Pauliny Krupińskiej.

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF