Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Kogo zastąpi?

17.08.2020 11:29
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Piotr Molecki/East News

Serwis "Plejada" poinformował, że Agnieszka Woźniak-Starak będzie nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka zadebiutuje w programie we wrześniu. Pojawienie się nowej osoby ma być jednak związane z odejściem innej - wieloletniej gwiazdy "DD TVN". Kogo zastąpi Wożniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak ma być nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Jak informuje "Plejada", powołując się na tajemniczego informatora, dziennikarka negocjuje właśnie warunki umowy ze stacją. Pierwsze doniesienia na ten temat pojawiły się na początku sierpnia. Pisaliśmy o tym i my:

Agnieszka Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN"?

Wówczas przedstawiciele stacji nie potwierdzili, ani nie zaprzeczyli doniesieniom. Wygląda na to, że sprawa jest już rozstrzygnięta.

Agnieszka Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN"

Już od pewnego czasu wiadomo jest, że w programie śniadaniowym TVN-u zapowiadają się zmiany. Kilka tygodni temu z programem rozstał się Piotr Kraśko, który prowadził program w parze z Kingą Rusin. Jest to tylko pierwsza niespodzianka. Jak się okazuje, Edward Miszczak zaproponował Agnieszce Woźniak-Starak miejsce po... Kindze Rusin, która sama postanowiła odejść z programu, by zająć się inną działalnością. Podobno Rusin już wkrótce oficjalnie poinformuje o swojej decyzji.

"Kinga postanowiła skupić się na działalności biznesowej i społecznej. Dyrektor Miszczak dał jej wolną rękę. O odejściu zdecydowała sama. Na decyzji zaważyć miały m.in nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach. Kinga ma wyraziste poglądy i nie chce dłużej się autocenzurować" - czytamy w "Plejadzie".

Nazwisko Agnieszki Woźniak-Starak od jakiegoś czasu pojawiało się w kuluarach. Jest ona związana z TVN-em od 7 lat i w przeszłości prowadziła już wakacyjną edycję śniadaniówki. Jest więc świetną, sprawdzoną kandydatką.

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina Pawła Królikowskiego. Zdobyła się na osobiste wyznanie

"Agnieszka jest w bardzo komfortowej sytuacji. Będzie miała wolną rękę w wielu sprawach. Od września będzie najcenniejszą gwiazda stacji" - informuje "Plejada".

Teraz pojawia się pytanie, z kim Agnieszka Woźniak-Starak prowadziłaby program. Dyskusje trwają, ale żadna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.plp/Plejada/AS