Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak o współpracy z Ewą Drzyzgą. To było do przewidzenia?

22.09.2020 22:01
Ewa Drzyzga i Aga Woźniak-Starak
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga od niedawna tworzą duet prowadzących "Dzień Dobry TVN". W studiu wyglądają na zgraną parę. A jak jest naprawdę? Agnieszka Wożniak-Starak zdradziła w kilku słowach.

Agnieszka Wożniak-Starak i Ewa Drzyzga jako para prowadzących wywołały niemałe zaskoczenie wśród fanów "Dzień Dobry TVN". Już przed wakacjami wiadomo było, że śniadaniówka przejdzie sporo zmian po odejściu Magdy Mołek, Kingi Rusin i Piotra Kraśki. Producenci szukali osób, które wzbudzą sympatię i zaufanie widzów. O tym, że jedną z nich będzie Agnieszka Wożniak-Starak, plotkowano już od dawna. Jednak niemal do ostatniej chwili nie było wiadomo, z kim dziennikarka wystąpi w parze. Zwykle na ekranach gościmy męsko-żeńskie duety, tym bardziej nikt chyba nie spodziewał się, że współprowadzącą zostanie Ewa Drzyzga.

Agnieszka Wożniak-Starak ocenia Ewę Drzyzgę. Szczere słowa dziennikarki

Po pierwszych programach, poprowadzonych wspólnie przez Woźniak-Starak i Drzyzgę, można powiedzieć, że panie tworzą zgrany duet. Kiedy Ewa Drzyzga zaliczyła wpadkę, tej drugiej sprytnie udało się uratować sytuację. I na odwrót. Obie prowadzące mają duże doświadczenie, ale pod wieloma względami się różnią. Woźniak-Starak jest bardziej dynamiczna, ma mocny temperament. Z kolei Drzyzga jest tą bardziej łagodną i stonowaną w duecie. Na pierwszy rzut oka widać, że ich współpraca układa się bardzo dobrze. A jak jest naprawdę? Zapytano o to Agnieszkę Woźniak-Starak. W kilku słowach oceniła swoją współprowadzącą.

W rozmowie z "Galą" Woźniak-Starak przyznała, że ich relacja jest bardzo dobra. O koleżance z programu wypowiadała się w samych superlatywach. Nie kryła, że współpraca z Drzyzgą jest wyzwaniem i pozytywną motywacją.

"Energia w studiu jest bardzo dobra, komentarze w internecie ludzi też. Ewa jest rasową dziennikarką, legendą naszej stacji. Poprzeczka jest wystawiona wysoko, co bardzo mnie cieszy" - powiedziała.

Wygląda na to, że rzeczywiście obie panie bardzo dobrze się czują w roli współprowadzących.

RadioZET.pl/Gala/AS