Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak zniknie z TVN? "Ja się odetnę od mediów wszelkich"

13.01.2021 12:07
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża wróciła do pracy w TVN. Nie ukrywa jednak, że coraz częściej myśli o porzuceniu kariery i odcięciu się od świata mediów. Jedna z największych gwiazd stacji planuje ucieczkę na wieś. Co chciałaby tam robić?

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek i prezenterek, zdaniem wielu osób od lat czołowa "twarz" stacji TVN. Karierę rozpoczęła co prawda w Telewizji Polskiej, ale od 2013 roku zmieniła pracodawcę, zyskując ogromną popularność. Mogliśmy oglądać ją w "Dzień Dobry TVN", "Ameryce Express" czy "Big Brother Arena", czyli formatach cieszących się wielką sympatią widzów. Dwukrotnie była nominowana do nagrody Telekamery dla osobowości telewizyjnej.

Agnieszka przeżyła ogromny dramat, gdy zginął Piotr Woźniak-Starak. Po tragicznej śmierci męża dziennikarka potrzebowała czasu na dojście do siebie i wycofała się z mediów. Do pracy powróciła po ponad półrocznej przerwie, we wrześniu 2020 roku mogliśmy po raz kolejny oglądać ją jako prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Widzowie cieszą się, że jedna z ich ulubionych prezenterek powróciła, jednak sama gwiazda nie ukrywa, że coraz częściej myśli o ucieczce na wieś i zajęciu się zupełnie innymi sprawami, z dala od medialnego szumu.

ZOBACZ TAKŻE:  Agnieszka Woźniak-Starak zaszczepiła się na COVID-19 poza kolejką? Gwiazda odpowiada

Agnieszka Woźniak-Starak odejdzie z "Dzień Dobry TVN". Zdradziła swoje plany?

W najnowszym wywiadzie z cyklu "Into the Leader's Mind” Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, że nie miałaby problemu z odejściem z pracy w mediach i zaszyciem się na wsi, gdzie obcowałaby z naturą. Nie wyklucza, że może podjąć tak radykalną decyzję.

- Potrafię sobie wyobrazić, że się wyprowadzam na wieś i zaczynam sprzedawać przetwory, które najpierw musiałabym nauczyć się robić. Że sobie znajduję zupełnie gdzieś indziej miejsce na ziemi i że żyję bez mediów. Kompletnie nie mam z tym problemu. Być może to się tak skończy pewnego dnia, że ja się odetnę od mediów wszelkich i będą tylko te konie, zwierzęta i powidła od Agnieszki będzie można gdzieś kupić. Idę w tę stronę powoli, małymi kroczkami - informuje.

Agnieszka wyznała, że całe życie czuła pociąg do natury i mniejszych miejscowości oraz sielskiego życia w otoczeniu zwierząt.

- Może chciałabym mieszkać na wsi. Na wsi, na wsi. Kurczę, całe życie mnie ciągnie do tych zwierząt strasznie. Chciałabym coś z nimi robić, coś dla nich robić... Cały czas o tym myślę, może zacznę tropić wilki? Era Wodnika powoduje, że ciągnie nas do przyrody i mnie ciągnie strasznie. Ta wieś i zwierzaki - stwierdza.

Kto wie, może niedługo na rynku pojawią się przetwory Woźniak-Starak.