Zamknij

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Agnieszka opublikowała wzruszający nekrolog

Maciej Friedrich
29.08.2019 10:14
Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Agnieszka opublikowała wzruszający nekrolog
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała zmarłego męża Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarka TVN opublikowała w prasie nekrolog, w którym we wzruszających słowach zwraca się do ukochanego.

Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża. Wzruszający nekrolog

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka rozpocznie się dziś, tragicznie zmarły producent zostanie pochowany na Mazurach. W czwartek, 29 sierpnia ukochanego męża postanowiła oficjalnie pożegnać Agnieszka Woźniak-Starak. W „Gazecie Wyborczej” opublikowała wzruszający nekrolog, w którym zwraca się bezpośrednio do męża. Jej słowa chwytają za serce.

P.W.S. Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja A.W.S. – napisała Agnieszka.

Gdy pojawiła się informacja, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje, w sieci pojawiło się wiele emocjonalnych wpisów członków rodziny producenta, jego współpracowników, a także gwiazd, które znały Piotra i niejednokrotnie z nim współpracowały. Agnieszkę Woźniak-Starak w trudnych chwilach starały się wspierać gwiazdy TVN.

W poniedziałek pojawił się nekrolog opublikowany przez rodzinę zmarłego, która podziękowała za wyrazy współczucia i deklaracje wsparcia.

Żył szybko, jakby wiedział, że musi się spieszyć. Nie potrafił i nie chciał być sam. Kochał ludzi, uwielbiał być z nimi. [...] Chcielibyśmy cofnąć czas, powiedzieć rzeczy niewypowiedziane, wysłuchać, czego nie zdążył wyrazić, coś dokończyć, zamknąć – napisali najbliżsi Piotra Woźniaka-Staraka.

 Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina zaapelowała do żałobników  

Przypomnijmy, że 27 sierpnia Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak obchodziliby trzecią rocznicę ślubu. Producent wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno w nocy z 17 na 18 sierpnia. Po pięciu dniach poszukiwań wyłowiono jego ciało.

 Piotr i Agnieszka Woźniak-Starakowie: Dziś świętowaliby 3. rocznicę ślubu. Historia miłości słynnej pary

RadioZET.pl/MF