Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak spędziła pierwsze święta od śmierci męża. Wzruszający wpis gwiazdy [FOTO]

Maciej Friedrich
27.12.2019 12:20
Agnieszka Woźniak-Starak spędziła pierwsze święta od śmierci męża. Wzruszający wpis gwiazdy [FOTO]
fot. Piotr Matusewicz/East News

Agnieszka Woźniak-Starak spędziła pierwsze święta po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Gwiazda opublikowała wpis, w którym zdradziła swoje marzenia. Fani nie kryli wzruszenia i starali się wesprzeć prezenterkę. 

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywała w 2019 roku szczególnie dramatyczne chwile. W sierpniu dowiedziała się o śmierci ukochanego męża, Piotra Woźniaka-Staraka, którego ciało wyłowiono z jeziora Kisajno. Znany polski producent miał wypaść z motorówki i zostać uderzony śrubą napędową, a sekcja zwłok wykazać alkohol w jego organizmie

Ostatnie miesiące były dla gwiazdy TVN wyjątkowo trudne, Agnieszka zapowiedziała, że nie planuje powrotu do telewizji. Pod koniec roku ponownie mogliśmy ją jednak zobaczyć w mediach, udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci męża. Z okazji Bożego Narodzenia opublikowała także wpis na Instagramie, w którym złożyła fanom życzenia.

Agnieszka Woźniak-Starak na świątecznym zdjęciu. Pierwsze Boże Narodzenie bez Piotra Woźniaka-Staraka

26 grudnia na Instagramie Agnieszki Woźniak-Starak pojawiło się nowe zdjęcie. Prezenterka pozuje na nim na tle ośnieżonych gór i składa swoim fanom świąteczne życzenia. Przy okazji gwiazda zdradziła, że wypad w górzyste okolice był jej marzeniem. Agnieszka nie ukrywa, że kiedyś chciałaby zamieszkać tam z ukochanymi zwierzętami. 

Spokojnych Świąt kochani. Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem - stwierdziła. 

Internauci nie kryli wzruszenia zarówno zdjęciem, jak i wpisem Woźniak-Starak. 

- Do twarzy Ci w górach. Niech się marzenie spełnia.

Pani Agnieszko widze w oczach smutek, jeszcze będzie pięknie, czas leczy rany, wiem coś o tym. Wesołych Świąt, jest Pani piękną i silną kobietą! - czytamy w komentarzach. 

RadioZET.pl/se.pl/MF