Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak pocieszyła fankę po stracie męża. Wpis wzrusza do łez

Judyta Wanicka
18.09.2019 10:33
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

Agnieszka Woźniak-Starak kilka dni temu opublikowała na Instagramie pierwszy wpis od czasu tragicznej śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Fani okazują gwieździe wsparcie i dzielą się osobistymi historiami o stracie bliskich. Wpis jednej z fanek do tego stopnia poruszył Agnieszkę Woźniak-Starak, że zdecydowała się na niego odpowiedzieć.

Agnieszki Woźniak-Starak wróciła na Instagram. Zamieściła pierwszy post

Agnieszka Woźniak-Starak próbuje się otrząsnąć po tragicznej śmierci swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który w sierpniu zginął na jeziorze Kisajno. Kilka dni temu gwiazda zamieściła na Instagramie pierwszy od czasu tragedii post. Opublikowała zdjęcie magnolii, którą dostała w prezencie i podzieliła się swoimi przeżyciami. Podziękowała także rodzinie i fanom, którzy cały czas mocno ją wspierają.

Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję – napisała.

Agnieszka Woźniak-Starak pociesza fankę, która straciła męża

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani dodają Agnieszce Woźniak-Staraka otuchy. Niektórzy nawet postanowili podzielić się z nią własnymi dramatycznymi historiami. Szczególnie jeden z nich zwrócił uwagę gwiazdy. Pewna internautka napisała, że dwa lat temu również straciła męża w tragicznych okolicznościach.

2 lata temu przeżyłam podobną historię. Mój ukochany mąż zginął. Świat dla mnie nie istniał. Zostałam z 2 dzieci sama. Owszem rodzina była blisko. Każdy mówi, że czas leczy rany, ale chyba nie dla mnie. Bo cholernie boli. Od samego początku wspierałam Panią i mam nadzieję że zaświeci jeszcze słońce dla Pani jak i dla mnie – wyznała fanka.

Agnieszka Woźniak-Starak jak nikt inny rozumie, co czuje żona po śmierci ukochanego męża, dlatego postanowiła odpowiedzieć na komentarz zdruzgotanej fanki.

Też mam taką nadzieję, dla nas obu – odparła. Na końcu wstawiła czarne serduszko.

Komentarz Agnieszki Woźniak-Starak, choć krótki, wielu internautów poruszył do łez. Pod postem swoje wsparcie dla dziennikarki wyraziło sporo gwiazd, m.in. Anna Lewandowska, Joanna Przetakiewicz, Małgorzata Rozenek, Maja Sablewska, Aleksandra Kwaśniewska i Hanna Lis.

RadioZET.pl/jw