Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała mamę. Fani zdumieni podobieństwem. "Jak starsza siostra" [FOTO]

Judyta Wanicka
27.05.2020 12:53
Agnieszka Woźniak-Starak pokazała piękną mamę
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała zdjęcie mamy i złożyła jej życzenia z okazji Dnia Matki. Internauci są pod wrażeniem. Mama Agnieszki Woźniak-Starak wygląda nadzwyczaj młodo, w dodatku łączy ją z córką uderzające podobieństwo. 

Agnieszka Woźniak-Starak w sierpniu 2019 roku pożegnała męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął podczas jazdy motorówką na jeziorze Kisajno. Dziennikarka na kilka miesięcy wycofała się z życia zawodowego. Zrezygnowała z roli prowadzącej "Big Brothera" i "Ameryki Express". Do życia publicznego wróciła dopiero ze sprawą filmu "Ukryta gra", ostatniego dzieła wyprodukowanego przez tragicznie zmarłego męża. W marcu dziennikarka rozpoczęła pracę w internetowej stacji newonce.radio, gdzie prowadzi autorską audycję.  

Na szczęście Agnieszka Woźniak-Starak najgorsze chwile ma już za sobą. Coraz częściej komunikuje się z fanami na Instagramie i zamieszcza tam zdjęcia z prywatnego życia. Internauci mieli okazję zobaczyć zdjęcia z jej wypoczynku w górach oraz gromadkę ukochanych psów. Z okazji Dnia Matki Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła pokazać fanom, jak wygląda jej mama. To pierwsza fotografia na Instagramie dziennikarki ukazująca jej bliską rodzinę. 

Agnieszka Woźniak-Starak wspomniała męża w swojej audycji. Padło wzruszające wyznanie

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała mamę

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się piękną mamą i z miejsca wywołała zachwyt wśród obserwatorów. Jak słusznie zauważono, prezenterka jest uderzająco podobna do swojej rodzicielki.

Wow, wygląda bardzo młodo. Jakby była Twoją starszą siostrą - piszą fani. 

Na początku nie wiedziałam o co chodzi, jakaś charakteryzacja!? Jest Pani bardzo podobna do mamy. No i ta uroda. 

Już wiemy po kim uroda Pani Agnieszko.

W Dniu Matki mnóstwo polskich gwiazd opublikowało zdjęcia swoim matek. Furorę zrobiły m.in. piękna mama Radosława Majdana, którą internauci porównali do Weroniki Rosati, oraz wzruszające zdjęcie na profilu Justyny Steczkowskiej. 

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia ZET

Zagłosuj

Do kogo jesteś bardziej podobny?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw