Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak przegrała w sądzie. W sieci opublikowała przeprosiny

30.12.2020 14:28
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Woźniak-Starak przegrała sprawę wytoczoną jej przez sprzedawcę egzotycznego mięsa. Teraz publicznie musiała przeprosić za słowa, jakich użyła. W sieci opublikowała nagranie, w którym wyjaśnia nieprzyjemną sytuację.

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych krajowych osobowości telewizyjnych i celebrytek, uważana za jedną z twarzy stacji TVN. Telewizyjną karierę rozpoczynała od współpracy z Telewizją Polską jako prowadząca śniadaniowych formatów "Pytanie na śniadanie" i "Kawa czy herbata?" a także konferansjerka. W 2013 roku przeniosła się do TVN, mogliśmy oglądać ją między innymi w "Dzień Dobry TVN", "Ameryce Express" czy emitowanym w TVN7 "Big Brother Arena". W 2019 roku Agnieszka wycofała się z mediów po tragicznej śmierci męża Piotra Woźniaka-Staraka. Dochodziła do siebie ponad pół roku, ostatecznie jednak powróciła do pracy. Od września 2020 ponownie możemy oglądać ją w "Dzień Dobry TVN".

Jak wiele innych gwiazd, Agnieszka Woźniak-Starak wykorzystuje swoją popularność, by zwrócić uwagę fanów na istotne dla niej kwestie społeczne i etyczne. Celebrytka nie ukrywa, że bliski jest jej los zwierząt, także tych egzotycznych. Kilka lat temu prezenterkę mocno oburzyło ogłoszenie pana Grzegorza, sprzedawcę egzotycznego mięsa. Agnieszka niepochlebnie wyraziła się o mężczyźnie i prowadzonym przez niego biznesie. Słowa Woźniak-Starak uraziły przedsiębiorcę, który skierował sprawę do sądu.

ZOBACZ TAKŻE:  Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o stracie ciąży i śmierci męża. Poruszające słowa

Agnieszka Woźniak-Starak przegrała w sądzie. Przeprosiła sprzedawcę egzotycznego mięsa

Na Instastory Agnieszki Woźniak-Starak pojawiło się nowe nagranie, na którym wspomina sprawę sprzed lat. Celebrytka usłyszała wyrok sądu, sprawę przegrała i musiała publicznie przeprosić pana Grzegorza za swoje słowa. 

- Zdenerwowałam się trochę, nie ukrywam, bo w czasach, gdy kolejne gatunki dzikich zwierząt znikają z powierzchni naszej planety, ktoś chce sztucznie tworzyć taką modę jeszcze w naszej szerokości geograficznej, gdzie te zwierzęta nie występują, jest bez sensu. Znacie mój stosunek do zwierząt. Poniosło mnie. W krótkich żołnierskich słowach napisałam na Instagramie, co myślę o panu Grzegorzu. Pan Grzegorz również się zdenerwował i poszedł do sądu - relacjonuje Agnieszka.

Woźniak-Starak uszanowała wyrok sądu, jednak nie omieszkała zwrócić się do fanów i nawiązać do swojej opinii na temat spożywania mięsa egzotycznych zwierząt, takich jak węże, kangury czy zebry.

- Ale mam nadzieję, że nie będziecie jeść steków z pytona - podsumowała swoją wypowiedź.

Próbowaliście kiedyś mięsa egzotycznych gatunków zwierząt?