Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na Sylwestra w Zakopanem. Złożyła fanom noworoczne życzenia [FOTO]

Maciej Friedrich
02.01.2020 14:28
Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na Sylwestra w Zakopanem. Złożyła fanom noworoczne życzenia [FOTO]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / EAST NEWS

Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie złożyła fanom noworoczne życzenia. Rok 2020 gwiazda zdecydowała się przywitać w Zakopanem. Internauci entuzjastycznie zareagowali na zdjęcie opublikowane przez prezenterkę.

Agnieszka Woźniak-Starak z pewnością chętnie pożegnała rok 2019, w którym przeżywała dramatyczne chwile. W sierpniu straciła męża, Piotra Woźniaka-Staraka, którego ciało wyłowiono z jeziora Kisajno. Po śmierci ukochanego męża prezenterka mogła liczyć na wsparcie między innymi koleżanek i kolegów ze stacji TVN, jednak ostatnie miesiące były dla niej bardzo trudne.

Gwiazda spędzała pierwsze święta od śmierci męża. Opublikowała w sieci zdjęcie z wypadu w góry. Okazuje się, że rok 2020 Agnieszka postanowiła powitać z Zakopanem. Na swoim profilu na Instagramie złożyła fanom noworoczne życzenia.

Agnieszka Woźniak-Starak na Sylwestrze w Zakopanem. Gwiazda złożyła fanom życzenia

W Nowy Rok na swoim profilu na Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała zdjęcie i życzenia dla swoich fanów. Prezenterka nadal wypoczywa w ukochanych Tatrach.

- Nadal w górach. Sylwester w domu z rodziną i przyjaciółmi, a Nowy Rok tradycyjnie w schronisku na Kalatówkach. Rozmowy, wspomnienia, ważny czas. Życzę Wam wielu wspaniałych chwil w tym roku, bądźmy dla siebie dobrzy - napisała Agnieszka.

Fani Woźniak-Starak entuzjastycznie zareagowali na jej post i również życzyli wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim spokoju.

- Pani Agnieszko oby serce szybko znalazło ukojenie i spokój. Przesyłam dużo pozytywnej energii.

- Dla Pani również dużo ciepła i siły większej by Nowy rok przyniósł ukojenie i spokój - czytamy.

My również życzymy wszystkiego dobrego w nowym roku.

RadioZET.pl/MF