Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o trudnym wydarzeniu z życia. "Miałam stalkera"

Patrycja Chudolińska
06.03.2020 12:12
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmu "Sala samobójców. Hejter". Podczas uroczystości zdecydowała się na szczere wyznanie o trudnym wydarzeniu z życia. Gwiazda przez trzy lata miała stalkera.

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu "Sala samobójców. Hejter"

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się w czwartek 5 marca 2020 na premierze nowego filmu Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter". Była prowadząca programu "Ameryka Express" w ostatnich miesiącach skupia się bardziej na działalności artystycznej - rzadko rozmawia z dziennikarzami, za to z chęcią prowadzi różnego rodzaju wydarzenia kulturalne.

Dziennikarka nie pojawiła się na ściance. Wśród gwiazd na czerwonym dywanie mogliśmy zobaczyć jednak m.in. Julię Wieniawę i Małgorzatę Foremniak.

Agnieszka Woźniak-Starak miała stalkera

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na odważne wyznanie ze sceny. Prezenterka doskonale zna pojęcie hejtu. Przez trzy lata była nękana przez stalkera.

Miałam stalkera przez trzy lata. Wszyscy dzisiaj boimy się koronawirusa, dużo rozmawiamy o tym i robimy zapasy. Ale jest też inny wirus. Jest to wirus nienawiści i na to nie ma szczepionki - powiedziała.

Agnieszka Woźniak-Starak jakiś czas temu zapowiedziała powrót do pracy. Gwiazda będzie prowadzić audycje w newonce.radio. Dodatkowo TVN deklaruje gotowość na jej powrót, jeśli tylko będzie tego chciała.

RadioZET.pl/PCh