Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak w obiektywie Kingi Rusin. Fani: "Piękna Aga"

05.06.2020 15:56
Agnieszka Woźniak-Starak w obiektywie Kingi Rusin. Fani: "Piękna Aga"
fot. Viphoto/East News

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała piękne zdjęcie, na którym pozuje uchwycona przez Kingi Rusin. Dziennikarka pokazała też na nim pasję Agnieszki, którą jest jazda konna. Fanom to ujęcie bardzo przypadło do gustu.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała piękne zdjęcie. Gwiazda uchwycona w obiektywie Kingi Rusin

Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się ze swoimi obserwatorami pięknym zdjęciem, wykonanym przez Kingę Rusin.  Wyjątkowy kadr w stadninie koni Karoliny Ferensitein i Piotra Kraśko zachwycił jej obserwatorów. Fani cieszą się, że widzą Agnieszkę szczęśliwą. "Miło panią widzieć szczęśliwą", "dobrze znów widzieć uśmiech", "piękna klacz, piękna Aga"  -piszą fani.

Agnieszka Woźniak Starak i Kinga Rusin wielokrotnie podkreślały, że jazda konna jest ich pasją. Obie panie chętnie bywają w stadninie koni Ferensteinów w Gałkowie. Fani Agnieszki Woźniak-Starak cieszą się, że dziennikarka coraz chętniej publikuje zdjęcia, na których jest uśmiechnięta.

Agnieszka Woźniak-Starak prowadzi autorską audycję w jednej z internetowych stacji radiowych

Gwiazda ma za sobą bardzo trudny czas, W sierpniu straciła męża Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno. Agnieszka Woźniak-Starak w trudnych chwilach może liczyć na swoich przyjaciół. Z pewnością pomaga jej też praca. Gwiazda co prawda nie wróciła do telewizji, jednak można ją słuchać w jednej z internetowej stacji radiowych, w którym prowadzi autorską audycję.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl/SW