Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do TVN? Są przecieki, co będzie robiła

03.08.2020 13:50
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Mateusz Jagielski/East News

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy w TVN? Po śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka, prezenterka zrezygnowała z prowadzenia "Big Brothera" i "Ameryki Express". Czy Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi nowy program?

Agnieszka Woźniak-Satarak planuje wrócić na antenę TVN? "Super Express" podaje, że dziennikarka jest już po rozmowie z Edwardem Miszczakiem. Spotkanie miało dotyczyć nowego zajęcia, w którym chciałaby się sprawdzić była prowadząca "Big Brothera" i "Ameryki Express". Nieoficjalnie wiadomo, że Agnieszka Woźniak-Starak na razie nie chciałaby się zajmować tematyką rozrywkową.

18 sierpnia minie rok od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno. Producent filmowy zginął podczas jazdy motorówką, wypadając za burtę podczas ostrego manewru. Jego ciało odnaleziono po kilku dniach intensywnych poszukiwań. Był to olbrzymi cios dla Agnieszki Woźniak-Starak. Prezenterka wycofała się z życia publicznego i zrezygnowała z prowadzenia dotychczasowych programów. Wszystkie siły skierowała za to na dokończenie "Ukrytej gry", ostatniego filmu produkowanego przez Piotra Woźniaka-Staraka. W marcu dziennikarka wystartowała z własną audycją w newonce.radio. Według najnowszych doniesień Agnieszka Woźniak-Starak przymierza się do powrotu na ekrany.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała mamę. Fani zdumieni podobieństwem. "Jak starsza siostra" [FOTO]

Agnieszka Woźniak-Starak wróci do TVN z nowym programem? 

Agnieszka Woźniak-Starak na razie nie komentuje powrotu do telewizji. Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, w lutym na konferencji ramówkowej zapewnił, że drzwi stacji stoją dla gwiazdy otworem. 

My jesteśmy gotowi, tak, ale to Agnieszka musi wybrać porę, kiedy będzie wiedziała, że może i chce już wrócić – powiedział Edward Miszczak. 

Wiele wskazuje na to, że właśnie nadszedł właściwy czas. "Super Express" wytropił Agnieszkę Woźniak-Starak i Edwarda Miszczaka na wspólnej kawie. Według informacji tabloidu rozmowa dotyczyła powrotu gwiazdy na antenę, a ściślej tego, czym miałaby się teraz zająć.

Jak udało nam się ustalić, prezenterka na pewno nie chciałaby wracać do typowo rozrywkowych programów. Po głowie chodzą jej dokumenty i reportaże, jakie już kiedyś przygotowywała dla TVN Style. Po swoim przeżyciach jest gotowa do tego, by przed kamerami poruszać trudniejsze, życiowe tematy - twierdzi "Super Express". 

Nowy reality-show w TVN7. Małgorzata Ohme zostanie prowadzącą? 

Posłuchaj podcastu