Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Zdradza, co będzie teraz robiła

Judyta Wanicka
24.02.2020 10:46
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy po śmierci męża Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarka potwierdziła, że od marca poprowadzi autorską audycję w Newonce.radio.

Agnieszka Woźniak-Starak w sierpniu pożegnała męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął podczas jazdy motorówką na jeziorze Kisajno. Dziennikarka na kilka miesięcy wycofała się z życia zawodowego. Zrezygnowała z roli prowadzącej "Big Brothera" i "Ameryki Express". Do życia publicznego wróciła dopiero ze sprawą filmu "Ukryta gra", ostatniego dzieła wyprodukowanego przez tragicznie zmarłego męża. Na szczęście Agnieszka Woźniak-Starak najgorsze chwile ma już za sobą i pragnie wrócić do pracy. Gwiazda zapowiedziała, że wkrótce rusza z własną audycją radiową.

Agnieszka Woźniak-Starak w Newonce.radio

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi autorski program w internetowej rozgłośni Newonce.radio - podaje portal Presserwis. Audycja zadebiutuje w ramówce w marcu. Dziennikarka na razie nie zdradza szczegółów. Potwierdziła jedynie, że na wiosnę wraca do aktywności zawodowej.

Pora wracać... Newsonce.radio #march - napisała Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie.

Jak informuje "Super Express", to Kuba Wojewódzki miał namówić dziennikarkę do współpracy z radiem. Sam prowadzi tam audycję razem z Piotrem Kędzierskim. Agnieszka Woźniak-Starak na razie nie chce rozmawiać o powrocie na antenę TVN. W wiosennej edycji programu "Ameryka Express" zastąpiła ją Daria Ładocha.

Zagłosuj

Słuchasz radia?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw