Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak wtulona w pupilka. Fani: "Czyżby rodzina się powiększyła?"

07.08.2020 15:20
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Instagram/@aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na Instagramie zdjęcie, które zainteresowało jej fanów. Gwiazda pokazała się z małym psem. Czy jest to jej nowy członek rodziny?

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno wróciła do aktywności zawodowej. Gwiazda musiała zrobić sobie kilkumiesięczną przerwę po tragedii, jaka wydarzyła się w jej życiu. W sierpniu 2019 roku zginął jej mąż, producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Mężczyzna wypadł z motorówki podczas nocnej jazdy po jeziorze Kisajno. Niestety, mężczyźnie nie udało się wrócić na pokład ani dotrzeć do brzegu. Po kilku dniach poszukiwań na dnie odnaleziono jego ciało.

Agnieszka Woźniak-Starak po stracie męża postanowiła odejść na jakiś czas z show-biznesu. Zrezygnowała m.in. z prowadzenia show "Big Brother" emitowanego na TVN 7. Prezenterka odpuściła również kontakt ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Czas żałoby spędziła w gronie najbliższych. Dopiero kilka miesięcy temu postanowiła wrócić do aktywności zawodowej. Od marca prowadzi audycję w Newonce Radio. Teraz pokazała zdjęcie zza kulis nowej pracy.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wraca do TVN? Są przecieki, co będzie robiła

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała psa. Fani: "Wygląda jak Twój syn"

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się zaspana na zdjęciu ze studia. Fotografię opatrzyła podpisem "Bolesne poranki". Do prezenterki wtula się mały pies o imieniu Pepek. Internauci zaczęli zastanawiać się, czy jest to nowy członek jej rodziny. Wiadomo, że Agnieszka Woźniak-Starak jest właścicielką sporej gromadki zwierzaków.

- Czyżby rodzinka się powiększyła czy to gość gościa wywiadu? - zapytała jedna z osób.

- Nie, nie, to Pepek Piotra Kędzierskiego - odpowiedziała Aga.

- Wygląda jak Twój syn! Mój Kartofel to bardziej do ojca podobny - zażartował ktoś inny.

Też widzicie podobieństwo?