Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak zastąpi Kingę Rusin? Jest komentarz TVN

04.08.2020 08:55
Agnieszka Woźniak-Starak zastąpi Kingę Rusin?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Z "Dzień Dobry TVN" zniknął Piotr Kraśko, jednak według medialnych doniesień to nie jedyna poważna zmiana w śniadaniowym formacie. Z programem miałaby się pożegnać Kinga Rusin, a na jej miejscu pojawiłaby się Agnieszka Woźniak-Starak. Znamy oficjalne stanowisko TVN.

"Dzień Dobry TVN" to śniadaniowy program emitowany przez stację TVN, który umila widzom poranki od niemal piętnastu lat. O palmę pierwszeństwa wśród tego typu formatów od lat walczy z "Pytaniem na śniadanie" TVP. Duży sukces "DDTVN" zawdzięcza doborowi prowadzących, którzy zyskali grono oddanych fanów. Wśród takich gwiazd jak Kinga Rusin, Dorota Wellman, Marcin Prokop czy Filip Chajzer każdy znajdzie swojego ulubionego gospodarza programu. Niestety, powody do smutku mają wielbiciele Piotra Kraśko. Dziennikarz zniknął z show, poświęcając się nowym zawodowym wyzwaniom. Mówi się, że to nie jedyna poważna zmiana w śniadaniowym formacie TVN.

Jak informuje portal Plejada, z "Dzień Dobry TVN" ma zniknąć także Kinga Rusin, bez wątpienia jedna z największych gwiazd programu, posiadająca rzesze oddanych fanów. Byłaby to niezwykle odważna decyzja stacji, bowiem wielu widzów nie wyobraża sobie śniadaniowego formatu bez udziału swojej ulubienicy. Plejada donosi jednak, że jej miejsca miałaby zająć inna gwiazda stacji. Po przerwie spowodowanej żałobą po zmarłym mężu na ekrany ma powrócić Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina Pawła Królikowskiego. Zdobyła się na osobiste wyznanie

Agnieszka Woźniak-Starak zastąpi Kingę Rusin w "Dzień Dobry TVN"?

Po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka Agnieszka wycofała się z mediów, na początku sierpnia pojawiły się jednak plotki o jej powrocie do TVN. Mówiono jednak prowadzeniu nowego programu, tymczasem według ustaleń Plejady miałaby zastąpić Kingę Rusin na fotelu prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Informacji nie potwierdziła szefowa działu PR TVN Joanna Górska, nie zdementowała jednak medialnych doniesień.

- O nowych programach i naszej ramówce będziemy informować przed startem sezonu. Planujemy także prezentację programową, na którą już dziś serdecznie zapraszam - czytamy.

Portal postanowił zapytać u źródła i skontaktować się zarówno z Kingą Rusin, jak i Agnieszką Woźniak-Starak. Obecna prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie chciała rozmawiać na tematy zawodowe.

- Nie informujemy o naszych planach i nie udzielamy żadnych informacji - odpowiedziała z kolei agentka Woźniak-Starak.

Musimy więc poczekać do prezentacji jesiennej ramówki TVN.