Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak zaszczepiła się na COVID-19 poza kolejką? Gwiazda odpowiada

12.01.2021 11:51
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Agnieszka Woźniak-Starak wydała oświadczenie ws. szczepienia przeciwko COVID-19. Prowadząca "Dzień dobry TVN" oraz jej koleżanka z programu - Ewa Drzyzga - zostały zapytane, czy przyjęły szczepionkę poza kolejnością.

Agnieszka Woźniak-Starak znalazła się w gronie osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 poza kolejnością? Temat szczepionek w ostatnim czasie wzbudza sporo kontrowersji. Część celebrytów uważa je za niebezpieczne i odradza szczepienia, wymieniając różne efekty uboczne. Inni chcieliby zaszczepić się jak najszybciej, aby móc wrócić do normalnego życia i nie obawiać się o swoje zdrowie. Na początku roku ujawniono, że w szpitalu WUM szczepionki na COVID-19 otrzymali artyści nieznajdujący się w tzw. grupie zero. Wśród zaszczepionych poza kolejnością byli m.in. Krystyna Janda, Edward Miszczak czy Wiktor Zborowski. Pojawiły się także plotki, że zaszczepiona została prezenterka "Dzień dobry TVN" Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda zaprzecza jednak tym doniesieniom.

- Przed chwilą dostałam pytanie od dziennikarki, czy to prawda, że zaszczepiłam się przeciwko Covid-19. Ponoć takie komentarze pojawiają się też na różnych portalach. No więc nie - nie zaszczepiłam się poza kolejnością, ale bardzo chętnie się zaszczepię, gdy już przyjdzie moja kolej, czyli zakładam, że to będzie gdzieś za rok. Bardzo pozdrawiam wszystkich życzliwych - przekazała w oświadczeniu.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o pracy i zarobkach. "Nigdy na brak pieniędzy nie narzekałam"

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga nie zaszczepiły się przeciw COVID-19

Podobna plotka dotknęła Ewy Drzyzgi. Dziennikarka, która prowadzi z Agnieszką Woźniak-Starak program śniadaniowy TVN, również podkreśla, że nie przyjęła szczepionki.

- Kochani, ale mnie chcieli ubrać w aferę... Dzwoni do mnie pani z Wirtualnej Polski i prosi o POTWIERDZENIE, że zostałam zaszczepiona (poza kolejką) na covid-19. Otóż nie zostałam, czekam grzecznie na swoją kolej. A jeśli ktoś twierdzi, że jest inaczej, mija się z prawdą, pewnie szuka sensacji - napisała Ewa Drzyzga na Instagramie.