Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, że nie chce mieć dzieci. Internauci komentują. "Co za absurd!"

21.09.2021 14:41
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos w sprawie świadomej bezdzietności. Internauci skomentowali wpis prezenterki, która przyznała, że dobrze żyje jej się bez potomstwa. Dyskusję na ten ważny temat rozpoczęła Aleksandra Kwaśniewska.

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek, od lat kojarzona jako jedna z twarzy stacji TVN. Warto jednak przypomnieć, że rozpoznawalność przyniosła jej współpraca z Telewizją Polską, mogliśmy oglądać ją między innymi w "Pytaniu na śniadanie", "Kawa czy herbata?" i "Bitwie na głosy". W TVN podbijała serca widzów między innymi jako prowadząca " Dzień Dobry TVN" i "Big Brother Arena". W 2019 roku po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, wycofała się z mediów, by poradzić sobie z ogromną stratą. Do pracy powróciła w 2020, od września możemy ponownie oglądać ją jako jedną z prowadzących "Dzień Dobry TVN".

Agnieszka cieszy się dużą sympatią fanów także w mediach społecznościowych. Jej sieciowa działalność to jednak nie tylko zdjęcia i nagrania, aktywnie zabiera także głos w istotnych kwestiach. Tak było także tym razem, postanowiła skomentować wpis znanej z "Miasta kobiet" Aleksandry Kwaśniewskiej. Jej głos w sprawie świadomej bezdzietności wywołał odzew internautów.

Agnieszka Woźniak-Starak jest szczęśliwa, że nie ma dzieci. Internauci komentują

Aleksandra Kwaśniewska poruszyła ważną kwestię podejścia do kobiet, które świadomie nie decydują się na posiadanie dzieci. Podkreśliła, że szykanowanie ich za podjęcie osobistej decyzji jest zjawiskiem, z którym należy walczyć.

- Mam ogromną nadzieję, że uda nam się znormalizować temat świadomej bezdzietności, a także uwrażliwić ludzi na to, jak bardzo mogą ranić „niewinne” pytania. Wierzę, że jeśli będziemy o tym mówić głośno i wyraźnie, to w końcu nas usłyszą. Ale przede wszystkim, bądźmy w tym razem. Szanujmy nawzajem nasze decyzje, wspierajmy je i nie narzucajmy innym własnego scenariusza na szczęście. Przytulam Was wszystkie - napisała na Instagramie.

Pod wpisem Kwaśniewskiej pojawiło się wiele komentarzy kobiet, które dziękowały jej za podjęcie tak istotnej kwestii. Jedną z nich była Agnieszka Woźniak-Starak.

- Nie mam dzieci i jest mi z tym dobrze, czy komuś się to podoba, czy nie. Dzięki Ola! - napisała gwiazda "Dzień Dobry TVN".

Wiele internautek poparło Agnieszkę i wyraziło identyczną opinię na temat świadomej rezygnacji z bycia matką.

- Niektóre kobiety po prostu nie chcą mieć dzieci i fajnie, że są tego świadome, a nie rodzą, bo tak „trzeba” co za absurd!

- To prawda, każdy ma swoje życie i model szczęścia, każdy wybiera drogę tak, aby być szczęśliwym. Zawsze pragnęłam mieć dzieci, co nie było łatwe.

- Zawsze mówię, że mam włochate dzieci, koty sztuk 4. Ty też masz swoją gromadkę - czytamy w komentarzach.