Zamknij

Agnieszka z programu "Równi sobie" to aktorka? Widzowie wytknęli wpadkę TVN

16.03.2021 11:24
Agnieszka Równi sobie TVN
fot. Równi sobie TVN

Widzowie nowego programu TVN "Równi sobie" przeżyli ostatnio spore zaskoczenie. Okazuje się, że jedna z bohaterek show już wcześniej pojawiała się w serialach paradokumentalnych stacji. Internauci czują się oszukani.

"Równi sobie" to nowy program emitowany w każdy poniedziałek o 21:30 na TVN. Nowość w wiosennej ramówce momentalnie przykuła uwagę widzów. W każdym odcinku show poznamy dwie rodziny. Do jednych los się uśmiechnął, dzięki czemu cieszą się sukcesami zawodowymi. Druga rodzina mierzy się natomiast z poważnymi problemami finansowymi i osobistymi. W programie "Równi sobie" lepiej sytuowana rodzina będzie miała szansę pomóc spełnić marzenia tym, którzy zmagają się z trudnościami.

Zapowiedź nowego show TVN wzbudziła jednak spore kontrowersje. Nie chodziło o formę programu, a o to, kto w nim wystąpi. Czujni widzowie zauważyli na krótkiej zapowiedzi kobietę, która już wcześniej pojawiała się w różnych produkcjach stacji, między innymi grała w serialach paradokumentalnych. Oburzeni internauci skrytykowali taki dobór uczestników.

Zobacz także: Gwiazda "Top Model" została odrzucona przez rodziców. "Próbowałam żebrać o ich miłość"

Agnieszka z programu "Równi sobie" to zatrudniona aktorka?

W trzecim odcinku programu "Równi sobie" poznaliśmy Agnieszkę, która samotnie wychowuje dwójkę dzieci - Klaudię i Filipa. Kobieta wyjaśnia, że z powodu problemów zdrowotnych nie może znaleźć pracy. Sytuacja finansowa rodziny jest bardzo trudna i może grozić im eksmisja z obecnego mieszkania. Druga bohaterka - Konstancja z Milanówka - postanowiła pomóc potrzebującej rodzinie.

Część internautów zwróciła uwagę na to, że Agnieszka wcześniej pojawiała się w programie TVN "Ukryta prawda". Widzowie w komentarzach wyrażają swój żal, bo czują się oszukani. Jasne jest dla nich, że program został "wyreżyserowany".

- Już na samym wstępie widać, że program wyreżyserowany... Widać na filmiku aktorkę kultowych serialików TVN-u... Żenada.

- O, Pani w krótkich włosach jest gwiazdą "Ukrytej prawdy".

- A czy ta pani nie grała w "Ukrytej prawdzie"?

- Widać, że aktorzy. Ta blondynka w okularach i ten facet też gdzieś grali. To gdzie ta prawdziwość? Nie będę oglądać.

- Trochę to niewiarygodne z Waszej strony, skoro doskonale widzowie kojarzą Panią z innych Waszych produkcji - oceniają widzowie pod materiałami TVN w mediach społecznościowych.

Sama Agnieszka w programie "Równi sobie" nie ukrywała jednak, że pracowała na planie paradokumentów. Przyznała, że była to praca dorywcza. Być może właśnie z powodu wcześniejszych doświadczeń na planie zgłosiła się do nowego programu TVN.

- Od wypadku jest to moja pierwsza stała praca. Do tej pory zawsze były to dorywcze zajęcia. Chwytałam się wszystkiego. Sprzątałam, roznosiłam ulotki, grałam w paradokumentach, nawet w "Ukrytej prawdzie"... Było ciężko. Teraz mam to poczucie bezpieczeństwa. Pracuje w agencji ochrony, jako asystentka kadrowej. Mam nadzieję, że to mi pozwoli utrzymać mieszkanie - mówiła uczestniczka.

Co myślicie?