Zamknij

Agustin Egurrola ocenił szanse Rafała Brzozowskiego na Eurowizji. Znajdzie się w finale?

14.05.2021 21:16
Agustin Egurrola
fot. Mateusz Jagielski/East News

Agustin Egurrola ocenił szanse reprezentanta Polski na Eurowizji 2021. Jego zdaniem występ Rafała Brzozowskiego jest na dobrym poziomie, choć konkurencja faktycznie jest wysoka. Czy gwiazdor TVP dotrze do finału konkursu?

Agustin Egurrola zdradził, co sądzi o przygotowaniach polskiego wokalisty oraz tancerzy na Eurowizję 2021. Tancerz zajął się przygotowaniem choreografii do występu i czuwał nad próbą generalną w Rotterdamie. Jakie spostrzeżenia ma juror programu "Dance, dance, dance"?  Egurrola zdradził, że to, co zobaczymy na scenie, różni się od wersji, którą przedstawiono podczas pierwszej próby.

- Po pierwszej próbie na w Ahoy Arena w Rotterdamie nanieśliśmy zmiany i poprawiliśmy kilka rzeczy, żeby dostosować choreografię do nowych warunków scenicznych. Po to jest ta próba, żeby skorygować cały układ przed finalnym występem na Eurowizji. To ogromny konkurs, jeden z największych na świecie, każda z ekip ma tylko 30 minut na pierwszą próbę. Musieliśmy szybko wejść na scenę i rozplanować choreografię, przetańczyć trzy razy - zdradził choreograf w rozmowie z "Plejadą".

Zobacz także:  Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski nagrał nową wersję "The Ride". "To jest o wiele lepsze"

Agustin Egurrola o występie Rafała Brzozowskiego

Tancerz zdradził, jakie szanse ma jego zdaniem polska reprezentacja. Agustin Egurrola przyznał, że nie wybiega daleko w przyszłość - skupia się jednak na tym, aby Rafał Brzozowski mógł zawalczyć w finale.

- Poziom jest bardzo wysoki i widzę, że większość państw postawiła na choreografię jako istotny element prezentacji. Polska prezentacja i choreografia jest na dobrym poziomie. Staraliśmy się wycisnąć z tego utworu, z czasu, który mamy, sto procent. Jestem ogromnie ciekawy, jak ten występ zostanie odebrany. Wiem, że na ocenę wpływa wiele czynników i mam nadzieję, że taniec i choreografią pomogą Rafałowi przejść do kolejnego etapu i zająć dobre miejsce. Na razie koncentrujemy się na tym, żeby znaleźć się w finale, a później będziemy myśleć, co dalej - dodał.

Będziecie obserwowali zmagania Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021?